Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg csalt a barátnőm mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csalt a barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés
November óta a párom előtte legjobb barátok voltunk. Ő egy nagyon szép lány és nagyon szeretem 😓sajnos pár napja el ment hogy egy vad idegen fiu ki nyalja en ezt nem tudom fel dolgozni.szex kozbe minsig az volt amit ő szeretet órákig nyaltam puncijat fület talpat feneket mindent amit akart több orgazmusa volt neki mindig nekem nem volt fontos hogy en el élvzek de azt szeretem ha a nő sokszor élvezz. Szó szerint sirtam mikor meg tudtam meg csalt😭. Mindenél jobban volt szeretve törődtem vele, ágyba kapta az enni valót én takarítottam foztem neki megkapott mindent.

márc. 10. 09:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts, ne légy hülye! Majd más értékelni fogja, hogy szereted.
márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Mindig a r.banc kell ugye? Az az izgi. A pasik szeretnek sírni.
márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki mindenképp. Ezt nőként írom. Szép kis barát lehetett. Sajnálom, Kérdező. Ennyire ne menj be egy nő alá, hogy neki semmit sem kell dolgoznia a kapcsolatért, mert ráérős idejében ilyeneket fog tenni.
márc. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem aláznám így meg magamat senkiért.
márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki és keress helyette normálisat!
márc. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Szakíts és keress olyan nőt, aki tisztel és kölcsönös a vonzalom.
márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez akkor is lapát sajnos.
márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Azanyámot... 😂
márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem talált elég férfiasnak. A szolgája voltál, egy engedelmes kis pincsi kutya. Kinyaltad a fenekét ha úgy akarta? Hát lehet nem ez kellett volna, hanem szenvedély. Nekem volt ilyen. Csak egymásra néztünk. Vad csókolózás aztán d.gás.Te csináltál minden házimunkát? Aztán miért? Nőként mondom végig olvasni is fájt
márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A leírás szerint ez nem volt kiegyensúlyozott kapcsolat. Lehet, hogy ez csupán "állatias" szex kapcsolat volt (ami talán a túl fiatal életkorra lehet jellemző), ami a normális párkapcsolatnak ugyan eleme lehet, de nem meghatározó része. Egyébként meg, aki menni akar, az menjen. Ne állj a "boldogsága" útjába.
márc. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!