Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik hírességel csalnád meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hírességel csalnád meg a párod?

Figyelt kérdés

márc. 10. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Nem csalnám meg, nyitott kapcsolatban lennénk, vagy szakítanék. Kivel?



[link]

márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem érdekelnek a hírességek, túl vannak enyhén értékelve.
márc. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Engem sem érdekelnek hírességek. Nálam ez a dolog lecsengett. Érdektelenek mint manapság az Oscar.
márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Csak azért, mert valaki híresség, biztosan nem tennék ilyet. Mondjuk amúgy sem, de az sem változtat a dolgon, hogy híresség az illető.
márc. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a párom a sztárom.
márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

A rézf...ú bagollyal :D.

Viccet félretéve most épp a rózsaszín szemüveges időszakban vagyok, ő a lehető legszebb és kész - ha meg később ez csillapszik, akkor sem csalnám meg, inkább szakítanék (tudom, voltam olyan helyzetben, ahol a kapcsolat utolsó 3/4 éve teljesen elhidegült szenvedés volt, és akkor is elundorodtam a megcsalás gondolatától, így vagyok bekötve, ennyi).

márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Hát csak azért, mert híresség, biztosan nem feküdnék le.

Piszokul nem érdekel ez a hírességesdi, inkább zavar.

Vannak normális emberek is, nem vagyok a hírességekre rászorulva, és ők sem rám.

márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem maximum a tiniknek lehet izgi ez a sztárság dolog. A fiatalokat lehet velük elkábítani, hogy a sztárok valami félistenek, az valami nagy dolog velük összejönni!
márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Az első pár válaszolót nem értem. Nyilván nem azért csalnád meg a párod mert a másik híres, viszont a hírességek közül mindenkinek van 1-2 aki tetszik, aki szerinte szép.


Nekem régebben Lana del Rey volt a csodaszép 😁

márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

9 Akkor még izzadj egy kicsit a gondolkodással, mint a Micimackó. Igazából addig kellene eljutni, hogy ha valaki szerelmes, nem érdekli más.

A Lana del Ray helyes azt megcsalás nélkül is meg lehet állapítani.

márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!