Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerelmes lettem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem az egyik kollégámba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve dolgozunk együtt, mindig is volt köztünk "valami". Amikor én elkezdtem ott dolgozni neki menyasszonya volt, akivel kb 1 hónappal később szakítottak. Akkor bepróbálkozott nálam, de nem kifejezetten lett semmi, mert nekem párkapcsolatom volt. Így visszament az exéhez. Amikor szakítottam az exemmel újra alakult köztünk a dolog, de csak a csókolózásig jutott a dolog, mert nagyon lelkiismeretfurdalásom volt, hogy megcsalja a barátnőjét. Ezek után szakított a barátnőjével, de itt a szabadságolások miatt ( én elutaztam 1 hónapra, ő pedig az első házasságából született gyerekeire vigyázott) nem találkoztunk és végül mindketten újraösszejöttünk az exeinkkel. Aztán rájöttem, hogy a barátommal nem működik már a dolog és szakítottunk. Én most szingli vagyok és a pasi újra bepróbálkozott. Visszautasítottam, de szívem szerint nem tettem volna. Ez idő alatt nagyon jóba lettünk. Rájöttem, hogy szerelmes vagyok belé. A barátnője is velünk dolgozik és kezd tarthatatlan lenni a helyzet annyira utál. Sajnos megértem, én is utálnám saját magamat, bár nem érzem jogosnak, hogy csak vele van baja, amikor már rég ténylegesen megcsalta volna, ha nem mondom neki azt, hogy én ezt nem szeretném. Bár a legutolsó alkalommal nem mondtam ki, hogy ha szakít a nőjével együtt lehetünk, mint először. Az irodában egy asztalnál ülünk és a barátnője beszokott járni hozzánk. Nagyon kínos szituáció. Nem tudom mihez kezdjek.

márc. 21. 16:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megsuívnád csak vele ahogy a "nagyője" is megszívta.
márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
*megszívnád
márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem a döntést kell meghoznod, hanem beszélned kéne vele először és akkor lehet tudni fogod mit akarsz. De szerintem egy életed van, adj neki esélyt, öreg korodban megbánod lehet, hogy megint csendben maradtál. :)
márc. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"a pasi újra bepróbálkozott. Visszautasítottam"

Te mit tegyél?

Legyen a férfi gondja.

márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"már rég ténylegesen megcsalta volna, ha nem mondom neki azt, hogy én ezt nem szeretném"

Komolytalan. Tisztességtelen ajánlatot tett.


"a legutolsó alkalommal nem mondtam ki, hogy ha szakít a nőjével együtt lehetünk"

Ha magától nem ajánlotta ezt, akkor nem is ez a szándéka.

Jól reagáltál.

márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkabb hogy nem te vagy a csaja helyében.
márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Röhejes az egész katyvasz életetek... 😂😂😂
márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is az fogalmazódott meg elsőként, hogy kész káosz és kabaré ez az egész...

Én a helyedben tiszta lappal indulnék, egyedül egy darabig, amíg összekapom magam, azután valaki mással, de nem ezzel az illetővel!

márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Munkahelyet váltanék, kicsit egyedül lennék és aztán új kapcsolatot alakítanak ki. Ennek semmi értelme. N.
márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

9 - Miért (ő) váltson munkahelyet?

A munka megy, a pár boldog, a kérdező pedig majd talál valakit, aki megbecsüli.

márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!