Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek komolyan a mosógép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan a mosógép szakította ki a boxer alsót ilyen szabályosra vagy hazudik? Kép.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A mosógép még egyetlen ruhát se szaggatott meg. Képtelenségnek tartom, hogy ilyen szabályos kör alakban szaggathatta volna. Ráadásul ez egy erős anyagú jó minőségű boxer alsó. Mégis esküdözik, hogy a mosógép volt. Én arra gondolok, hogy egy nő leszaggatta róla és valamivel körbevágta, hogy nehogy észrevegyem. Nem alaptalanul gyanakszom. Szerintetek mi történhetett a boxer alsóval? Mi képes ilyen szabályos kört vágni rajta pont a közepén? Milyen nyomot hagy amikor a mosógép megszaggat egy ruhát, ehhez hasonló?


márc. 21. 16:19
A kérdező szavazást indított:
nem a mosógép szaggathatta ki
a mosógép szaggathatta ki
29 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Elkopott az anyag és kilyukadt a heréinél....
márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem bringázik véletlenül?

Attól pont így lukad az alsógatya.

márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Úgy gondolom, nem a mosógép volt, de a te megcsalós elképzelésed is hülyeség.

Fogalmam sincs, mi történhetett. :D

márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ott màr kopva volt az anyaga régi.

A magas hőfok plusz fertőtlenítők is szetszedik az anyagot meg ha régi már a ruha.

márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Te betegesen féltékeny vagy, illetve sose szaggattál le pasiról alsógatyát mert az viszont baromira nem így néz ki.😂


Az én zanussim amúgy full szabályos kör alakú lyukat szaggat a pamut ruhákra :/ Igaz nem ilyen nagyot, először picit, aztán az ugye tovább szakad...

márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%

Erre van egy szép magyar kifejezés:


Kifingta.


Nem vicc.

márc. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Körbevágta, azzz😂😂😂 Értem, hogy vannak egyéb jelek, de szerintem ez az alsógatya nem részese a bűncselekménynek.
márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy egy nő leszaggatta volna ezért miért kellett volna körbevágni? Inkább rúzsfolt lett rajta és max azt tudom elképzelni, hogy kivágta belőle, azt megérteném hisz nem tudta letörölni.
márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Eleve gáz,hogy ilyet nem a kukába dob ki,hanem a szennyesbe teszi meg hordja 😂
márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Oké... Ez a nap kérdése! 😂

Ne haragudj, kérdező de ez nevetséges. Ha valakiről leszakítanak egy ruhadarabot akkor az nem ilyen kicsi lenne. Egyszerűen elfáradt az anyag ott. Ahogy valaki előttem írta: ki lett fingva.

márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!