Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el vagy hogy kerüljem el hogy belé szeressek?

Figyelt kérdés

Nos annyi hogy nagyon tetszik egy lány aki mellesleg az osztály társam és másfél után rám írt :)(de előszőr elitéltem a külseje miatt mert tudjátok olyan fajta aki elég sokat sminkelni magát meg ilyenek) beszélgettünk és kiderült hogy ő egyáltalán nem nagy képű se semmi ilyesmi:)

és miközben beszélgettünk sokszor mondta hogy nem gondolta hogy ilyen jót tud velem beszélgetni és el is mondta nekem a legnagyobb titkát is amit furcsálltam mert állítólag csak én tudom pedig csak 1 napja beszéltünk..na mind1 ahogy ismerem magam belé fogok szeretni ha ilyen marad:) ami nem is lenne baj ha nem lenne már egy 3 éves kapcsolata:( és el akarom kerülni azt hogy belé szeressek kérlek segítsetek!!!:(



2014. jan. 25. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ne beszélgess vele és kész. Ha kérdezi miért, nyugodtan megmondhatod az igazat. Jobb esetben megérti.
2014. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már késő, már bele vagy esve nyakig:D
2014. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1*...bárcsak ilyen egyszerű lenne:/.


2*..csaknem..nem bírnám ki..mögötte ülök pár óránál és mikor megfordul és látom a mosolyát már akkor nem bírom ki szinte hogy ne öleljem át legalább:(

2014. jan. 25. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Véged kérdező:D Elért a végzeted:D
2014. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig ez ilyen egyszerű. Ha nem bonyolítod túl, nem bonyolultabb. :) Amúgy szerintem már beleestél, mint vak ló a szakadékba...!
2014. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jézusom pedig én nagyon nem akartam belé esni:(..


de lehet hogy ez csak fellángolás nem srácok?:)

2014. jan. 25. 20:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Én tudjam? De a leírásod alapján már több, mint barátság - részedről legalábbis.

Ezért tanácsoltam, hogy felejtsd el és ne beszélj vele. Mert ugye kapcsolata van. Így csak magadat gyötröd.

2014. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van..
2014. jan. 25. 20:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezen csak te tudsz segíteni, belátod, hogy ő írt rád, nem te kezdtél vele. Olyasmire ne vágysz , ami a másé. Ami egészen sosem lehet a tiéd.Romantikus :) A legnagyobb titkát rád bízza, akkor te csak a barátja lehetsz. Furcsa, miközben 3 éves kapcsolata van, ekkora bizalommal viseltessen egy külső kapcsolat felé.
2014. jan. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Belegondoltál már, hogy (a többiek szerint) annyitól szerelmes lettél a csajba, hogy egyszer rád írt, aztán beszélgettél vele? Ha ennyire nincs benned tartás, és nem tudsz távolságot tartani, akkor mi lesz így veled a továbbiakban? Meglátod a következő csajt, az is hozzádszól, és abba is szerelmes leszel, vagy mi? Esetleg papucs leszel emellett életed végéig, vagy csak plátói szerelmet fogsz táplálni iránta, mert elhívni randizni úgysem mered majd? Ezeken gondolkodj el, és talán megspórolsz néhány évtizednyi hibát párkapcsolat terén.


Jelen esetben úgy állsz, hogy a csajnál pozitív a mérleged, ami azt jelenti, hogy szívesen haverkodna vagy barátkozna veled, de egyelőre ennél több nem került szóba. A titok dolgot ne vedd komolyan, mert elképzelhető, hogy egy sokadrangú dologról van csak szó. Ennyi. Ha ő írt rád, akkor lehet, hogy tetszel neki, és titkolja, de az is lehet, hogy csak szimplán unatkozott. Nem lehet tudni. Dolgozni kell rajta. Beszélgess vele többet, és talán ki tudod puhatolni, hogy mi a helyzet, vagy kérdezd meg a barátnőid, hogy szerintük mit gondol rólad, ha már kicsit jobban ismered a baráti társaságát. Semmiképp ne ronts ajtóstul a házba ebben a helyzetben, mert nagyon könnyen padlót foghatsz vagy a csalódás miatt, vagy a pasija üt le. Most csak az ismerkedésnek van itt az ideje, a szerelemnek még nem.

2015. márc. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!