Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a testvéreteknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a testvéreteknek vagy nem? (kifejtés lent)

Figyelt kérdés

2 év van közöttünk, nagyon közeli kapcsolatunk van (ő 24, én 22 vagyok).


A barátjával 5 éve vannak együtt, nagy a szerelem a nővérem részéről, viszont van valami, ami engem is érint és nem mondtam senkinek. Nem is mertem.


Januárban egy síelős iszogatás után kikezdett velem a barátja, vagyis elhagyta egy olyan mondat a száját részegen, hogy bánja, nem velem találkozott először és hogy akkor minden máshogy alakult volna, de ebbe inkább bele se menjünk. Mondtam, hogy jó, szerintem se és ott akartam hagyni, de aztán még mondta, hogy ő azért jön ritkán a tesómmal haza látogatóba, mert egyre jobban vonzódik hozzám és ha én is a házban vagyok, mindig rám gondolt, ha tudja, hogy ott vagyok náluk a lakásban, direkt későn megy haza, mert meglát és úgy érzi, hogy másik világban van. Akkor mondtam, hogy elég, és ott is hagytam. Másnap bocsánatot kért, elmondta, hogy sokat ivott, ő azt nem is úgy gondolta, szép vagyok, de csak viccelt/túlzott és örülne, ha köztünk maradna. Én sem akartam családi balhét, meg a nővérem tényleg annyira rózsaszín ködös deluluban van, hogy azt is kinéztem volna belőle, hogy engem hoz ki a rossznak az egészből.


Utána volt egy közös ebéd nálunk, eljöttek a srác szülei is, hogy találkozzon a két család, megismerjék a nagyszüleinket stb. A nővérem mondta, hogy anyósjelölt borzalmas, senki és semmi nem jó neki, készüljek fel én is. Velem mégis kedves volt, kifaggatott az egyetemről, hogy mik a céljaim később, miket csinálok, mik érdekelnek és azzal zárta a beszélgetést, mindenki előtt, hogy hát én jobban illenék a fiához szerinte, engem eddig hol rejtegettek. Ciki volt, nővéremen is látszott az agybaj, de próbáltam elviccelni. Ezután pár nappal felhívott a srác, hogy találkozni szeretne velem, én mondtam, hogy szerintem ne, nincs miért, de erősködött és gondoltam, beszéljük meg józanul, nem kell még egy részeg kirohanás.

Találkoztunk, elmondta, hogy neki az, ahogy az anyja reagált rám és el volt ájulva tőlem, a végső jel volt és szakít a nővéremmel, velem akar lenni és mióta barátom van, rosszul van attól, hogy valaki más hozzám nyúl (randizgatok egy ideje).


Szakítottak a héten, tesóm azóta padlón van. Pénteken elvitte a srác a maradék cuccát is a lakásból, ott konkrétan nekiment, elkezdte tépni a pólóját, hogy ő onnan nem költözhet el, nem hagyhatja magára és hogy megígérte, hogy összeházasodnak, az utóbbi 5 évét rááldozta és mindent megtett, hogy a srácnak csak az egyetemre kelljen koncentrálni (orvosin végzett, most a rezidensképzését csinálja, szóval a nővérem tényleg minden terhet levett a válláról, kb. háztartásbeliként élt). És hogy megígérte, hogy a diploma megszerzése után eljegyzi, nem dobhatja így ki, hozzák rendbe, menjenek el terápiára.


Az a baj, hogy magyarázatot sem kapott, vagyis nem a teljeset. Az exe tárgyilagosan közölte vele, hogy szakítani szeretne, nem szerelmes már és adják meg az esélyt annak, hogy találjanak mind a ketten olyat, aki mellett boldogok. A nővérem nekem sír, én pedig egy szemét hazugnak érzem magam, amiért hallgatok/hallgattam mindenről. Sosem titkolóztam előtte, ő volt az, akivel megbeszéltem mindent és most napok óta gyomorgörcsöm van. Nem történt az exével semmi, mégis úgy érzem, hogy meg lett csalva. És az a baj, hogy megbeszélni sem tudom ezt senkivel, az anyánkra ezt a terhet nem akarom tenni, barátnőimben meg nem bízom annyira, hogy ne gondolják ezt egy jó kis pletykatémának.



márc. 31. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy miért szakítottak, az exének lenne a dolga, hogy elmondja neki, ráadásul ennyi együtt töltött év után igazán megtisztelhetné a tesódat, hogy normálisan lezárja a kapcsolatukat. Jól tetted hogy nem mentél bele, és remélhetőleg nem is akarsz semmit ettől a csávótól. Én a helyedben inkább elmondanám neki, hiába nem történt semmi, tudnia kell. Ha az exétől tudná meg, akkor még rosszabbul esne neki, és ellened fordulna. Ígyis nagy eséllyel először haragudni fog rád, de még ez is jobb, mint hogy később kiderüljön, vagy akár kiszínezze a srác és úgy adja elő, csak te jössz ki rosszabbul.

Plusz ezzel lehet felnyitod a szemét, hogy milyen ember is volt az exe valójában, és lehet könnyeben túlteszi magát rajta.

márc. 31. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a tisztességes, ha elmondod a nővérednek. Ha mérges is lesz, idővel majd megenyhül, ha felfogja, hogy neked ehhez semmi közöd.
márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha jól értem, a nővéred barátja nem elköltözni akart, hanem igazából átköltözni, a te szobádba, hozzád.. És még az anyjának is ez a szitu tetszett volna..

Nekem az furcsa, hogy a srác tudja a telefonszámod, elhív találkozóra, te pedig belemész, miközben pontosan tudhattad, hogy ezzel a találkozással is a nővéred pozícióját gyengíted.

A helyedben, bármennyire terhes és kínos is, elmondanám a nővérednek a helyzetet, hogy milyen speciális "háromszögezés" zajlott a srác részéről a háttérben veled összefüggésben.. Így talán majd nem bánja annyira a srác elköltözését és a kapcsolat megszakadását..

márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Én tudom miért nem akarod elmondani mi a valós oka annak, hogy lelépett. Tetszik neked a fiú, vagy tetszik amit mondott még az anyja is. Hízelgő, hogy te "jobb" vagy mint a nővéred.

Igaza van az előttem szólónak. Érthetetlen hogyha nem érdekel a fiú semmilyen szinten akkor minek találkoztál vele a testvéred háta mögött.

Más testvér a részeges incidens után figyelmeztetette volna a másikat, hogy rá hajtott a fiú. Te meg hallgattál sőt még találkoztál is vele.

Te vagy az a típus aki hozzá illik, ebben igaza van neki és az anyjának is mert ugyanolyan személyiségjegyeitek vannak mint a hátbaszúrás, sunyiság, önzőség.

Még az is lehetséges, hogy össze fogsz vele jönni a testvéred háta mögött, titkolózni fogsz!

Hiába vannak ilyen emberek mint te...

márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha olyan nagyon kozeli kapcsolatban vagy a novereddel, akkor a reszeg incidens utan miert nem mondtad neki, hogy rad hajtott a csavoja? Igaza van az elottem kommentelonek, hogy te tenyleg jobban illesz a pasihoz, mert ugyanolyan gerinctelen sunyi kis dög vagy.
márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem kell mondanod senkinek semmit maradj ki belőle!Nem neked kell foglalkoznod egyikkel sem mert a végén te leszel a “sz@rban.Egyedül.
márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

jobb ha nem mondasz semmit.. ennek ertelme nincs.. a csavo amugy fairan meg mondta a noverednek és a novered reagalt rehabos idiotakent.. attol meg mert faj valami nem kell a masiknak esni. A novered nem igaz , hogy nem erezte mar semmit nem taplal ianta a volt parja.. van akinek tenyleg csak a hazassag a fontos azt sem erdekli ha a ferfi nem szereti ot..

A no nem attol no hogy eljegyzik vagy felesegul veszik..

márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azért nem mondtam neki semmit, mert ismerem, milyen.


Ha szerelmes, akkor a pasi mindenek felett áll nála. 3 éve a dédink temetésére sem jött el, mert hogy a barátja aznap vizsgázik és nem akarja így otthon hagyni.



Nem én akartam lenni a hibás, nem akartam, hogy olyasmivel vádoljon, amihez közöm sincs.


Az meg nem tudom, miért fura, hogy megvan a száma. Évekig voltak együtt, többször utaztunk együtt, nem egyszer az ő telefonjáról hívott a nővérem, ha a sajátja épp lemerült.

márc. 31. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Jojj osszea pasival akivel randizol. Es mond el a tesodnak. Ez talan elhiteti a tesoddal hogy neked nem kell az exe. Nem lenne jo az exe elszolna magat. Lehet hogy a tesod most addig nyaggatja majd amig ki nem boki. Es ha tole tudja meg akkor az egesz eletetekre eket verhet kozetek.


De tartok tole hogy ha melyen magadba nezel akkor ugy van ahogy a 4es mondja.

Tetszik neked a srac, csak azert vagy annyira intelligens hogy lasd hogy annak sulyos kovetkezmenyei lennenek igy az agyad visszafogja a szived.

ápr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. nem a szivet ha nem a pockét.
ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!