Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondanátok a testvéreteknek,...

Elmondanátok a testvéreteknek, hogy míg ő nincs otthon, a felesége rácsap a gyerekük kezére, úgy, hogy nem csinált semmi kiakasztót a pici, kiabál is vele, és türelmetlen, hisztizik minden apróságon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 20:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%

Ha előtted csinálja, akkor ne hidd, hogy olyan nagy titkot csinál belőle. Sőt inkább a kényszerű rokonság elől szokták takargatni a dolgokat, amit takargatni valónak tartanak nem a saját férjük elől.


De legyél csak a fontoskodó beleszóló okoska. :)

2013. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Én el tudom róla képzelni, hogy a férje/testvérem előtt sunyin leplezi.

Most, hogy náluk voltam egy hetet, láttam, hogy másképp viselkedik, ha a testvérem is otthon volt.

2013. okt. 11. 20:44
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ne akarj bekeverni a kapcsolatukba, nem rád tartozik a dolog.
2013. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azért a testvéremre tartozna...
2013. okt. 11. 20:58
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Na azért nem mindegy!!Itt a gyerek mentàlis egészségéröl van szo! Én szolnék.
2013. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Akkor szóljál, ha bántja a gyereket. De hogy rácsap a kezére, az nem tűnik komolynak.

Szerintem nem tudja valaki folyton megjátszani magát. Valószínűleg a testvéred is látta már.

2013. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Ha már ott voltál miért nem segítettél neki? Például megmutathattad volna neki te hogyan neveled a gyerekeid, vagy hogy lenne jó, illetve segíthettél volna neki a háztartásban, kiporszívózni, megfőzni vagy csak levinni a gyereket sétálni, hogy pihenjen kicsit. Valószínűleg kimerült is. Nem olyan könnyű pici gyerekkel akire a nap 24 órájában figyelni kell.

Miket segítettél neki?

2013. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
En nem utnem bele az orrom az o dolgukba. Hacsak nincs valami komoly (a kezre utes nekem nem az).
2013. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
Igen, elmondanám.
2013. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
Én is szólnék ebben az esetben.
2013. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!