Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a testvéretekn...

Ti elmondanátok a testvéreteknek ha szinte biztosan tudnátok, hogy a férje megcsalja?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
testvérnek igen ... senki másnak, sem rokonnak, sem barátnak ha ő lenne az érintett
2013. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biztos felhívnám rá a figyelmét, hogy figyeljen minden rendben van e.
2013. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
nem. az én bátyámat a barátnője csalta majdnem meg, mégse szóltam a bátyámnak. viszont elbeszélgettem a lánnyal, és mindent elkövettem hogy a megcsalás ne jöjjön létre.. (a paraszt aki szemetet vetett rá nagyon cselesen a kapcsolatukban lévő problémákat hangsúlyozta és állította be úgy mintha a bátyám hibája lenne.: pl hogy nem járnak el bulizni. én meg jeleztem bátyám barátnőjének hogy emlékezzen vissza régen mennyit buliztak, olyan helyre is mentek ahova bátyám nem szeretett volna, mégis ő volt az aki a végén hazaakart menni mert tömegiszonyos...
2013. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés nagyon és főleg hogy a szinte ott van.

Elviekben úgy gondolom hogy nem kéne ez a kettőjük dolga és neki kell rájönnie , de gyakorlatban ha ilyen helyzetben lennék azt hiszem elmondanám , csak azért mert forditott helyzetben nem tudnám megbocsátani hogyha nekem nem mondanák el. Te szeretnéd ha elmondanák neked hogyha ilyen lenne? Próbálj ebből kiindulni. Bár most hogy jobban belegondolok én nem a testvéremnek mondanám el hanem a férjétől kérdezném meg hogy mi is ez mégis! Az utolsó a végleges döntésem:DD

2013. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szòlnék neki, hogy gyanùs a pàrja, figyeljen oda!
2013. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ....


Ha a bátyámat vagy az öcsémet csalná a felesége akkor természetesen elmondanám. Ha a bátyám vagy az öcsém csalná a feleségét akkor természetesen nem szólnék a feleségnek.

Ha a nővérem vagy a húgom csalná a férjét akkor elmondanám a férjüknek. A húgomat vagy a nővéremet megcsalná a férje akkor nem szólnék semmit.

2013. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Azt hiszem gyáván névtelenül szólnék, intézném úgy, hogy megtudja

Sosem lehet tudni hogyan reagál egy nő, akár egy férfi egy ilyen hírre, a legtöbbször a rossz hír hozóját kezdik el utálni.

A másik lehetőség, ha a sógoroddal beszélsz.

2013. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

itt az én kérdésem:


elmondanátok a férjnek/feleségnek ha tudnátok hogy a testvéretek megcsalja?

2013. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Akik nem mondanák el, azoktól kérdezem, hogy esne nekik, ha őket megcsalnák, és kiderülne, hogy a testvérük végig tudott a dologról, csak nem szólt?
2013. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

utolsó előtti vagyok..

ugyanazt tenném, mint amit írtam...

2013. ápr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!