Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők és férfiak válaszát is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak válaszát is várom? Miért döntöttetek a szerető mellett és nem a válás mellett?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok házas, de az egyetlen válasz a kérdésre: pénz.
ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Én sem vagyok házas, de szerintem sok oka lehet, anyagiak, kapcsolatrendszer elvesztésétől való félelem vagy csak simán kényelmesebb így. Lehet sokan úgy gondolják ezzel még nyitva hagyják azt az ajtót is, hogy rendbe hozzák a házasságot, míg a válás komolyabb elhatározást követel meg.
ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert ez egyszerűbb, kényelmesebb. Anyagi okok, gyerekek. Meg általában a házasságban meg van a ragaszkodás. A szerető is csak addig érdekes amíg nincs vele probléma és hozza az újdonság varázsát meg a jó szexet.
ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Egyszerű.anyagi okok.nem tudnám elhagyni a férjem mert ragaszkodok hozzá.szeretem,de már nem ugy mind régen(ahogy kéne)jó igy az életem.vele maradok kényelmes az életem.mellete meg valaki ki elégit szexuálisan
ápr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
#4 Remélem visszakapod az élettől. Utálom az ilyen patkányokat. Remélem a férjed rájön.
ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!