Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt nők, akik megbocsájto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt nők, akik megbocsájtottak a párjuknak! Miért, mennyi idő után, és milyen feltételek mellett döntöttétek el, hogy megbocsájtotok a párotoknak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem volt más választásom. Ha lett volna, biztos azt az utat választottam volna inkább, és a boldog életet. De így maradt a megbocsájtás. Azóta békében élünk egymás mellett, mint két testvér, külön szobában. Ő pedig azzal dughat, akivel akar, de velem nem.
2019. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En megbocsajtottam neki ketszer, es ta daaaa harmadszorra is megcsalt szoval elhagytam-meg neki allt feljebb, es kozolte h paranoias vagyok;-)
2019. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2: Jól tetted. :) Nem veszítettél vele semmit.
2019. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsájtottam meg,de vissza fogadtam és túl tettem magam rajta.Hogy miért? Több oka is van.

Hülyén szólva az önmegvalósításom és karrierem beindításának kellős közepén,nem akartam megkockáztatni,hogy minden dugába dőljön,és maradhassak egyedül egy gyerekkel kínlódva. Hiszen az nyilvánvaló,hogy egy házasságban egy apa jobban oda teszi magát mind segítségileg mind anyagilag mint ha elvált.

Plusz nem szerettem volna kitenni a gyereket annak,hogy új pótanyukát kelljen megszoknia,aki ki tudja hogyan bánna vele.

Semmi feltételt nem szabtam,mi értelme lett volna?

Amit én tettem az az,hogy életmódot váltottam,csodás alakot formáltam magamnak,járok körmöshöz,fodrászhoz és kozmetikába,nem sajnálom a pénzt divatos ruhákra,és jobban nézek ki mint 20-on éves lány koromban. Otthon béke van és szeretet. A férjem örül,boldog és elégedett.Én meg ha jön valaki,tudván,hogy még "lógok" a férjemnek...szóval nem vagyok semmi rossznak az elrontója.Ha neki joga volt élvezni mással,akkor nekem is.

És majd ha felnő a gyerek leülök,és megbeszélem magammal,hogy maradjon e a jelenlegi felállás vagy váljak el.


Tudom sokan megítélnének ezért,de én így döntöttem.Nagyon kevés kiegyensúlyozott kapcsolat van,és a férfiak nagy többsége sem monogám sajnos.

Csak a gyerek miatt érdemes lekötni magát egy nőnek,amúgy hülyeség férjhez menni,és komolyan venni a férfiakat.

2019. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Átgondoltam,hogy jól keres, eltart,kényelemben és nyugalomban élek mellette,nincs kedvem játszani a kemény nőt,gürizni, kínlódni stb. Amúgy belül nem bocsátottam meg neki, utálom,de játszom az önfeláldozó feleséget, mert így kényelmesebb. Meg van mindenem , nem kell dolgozni és titokban azzal fekszem le akivel akarok , csak én okosabban csinálom és nem fog kiderülni. Ezt a részét külön élvezem.
2019. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megcsal tobbszor is megteszi, mert megbocsatottal tehat mindig megfogsz. Ilyen egyszeru
2019. febr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!