Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váltatok már el harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltatok már el harmadik személy (szerető) miatt? Ha igen, mennyi idő után döntöttetek véglegesen a szeretőtök mellett?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 07:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Én nem vagyok gerinctelen. Szóval nem tartok senkit senkivel. Ha rossz egy párkapcsolatba, és nem lehet megbeszélni, akkor meg szakítok.
2019. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem idő függvénye, egyszerűen nem érezném jól magam, ha hazudnom kéne egy olyan embernek, akivel évekik együtt voltam. Ez bátorság, emberség kérdése, ha másba szerettél bele az nem bűn, de minnél hamarabb lépjél szerintem.
2019. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
nem ő válik szerintem. inkább reménykedik.
2019. márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem én, hanem egy barátnőm került ilyen helyzetbe és sajnos nem tudok neki tanácsot adni. Férje van, gyermeke is, de nagyon szerelmes egy másik fickóba és válni szeretne, de azt mondja, hogy fél és nagyon őrlődik. Valahogy támogatni szeretném, hogy azt tegye, ami a legjobb neki, de igazából nem tudom...
2019. márc. 7. 08:48
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Más életét nem tudjuk és nem is kell megoldanunk. Már csak azért sem, mert ha nem bánsz óvatosan a tanácsokkal, később te lehetsz a bűnbak. Az ő élete, neki kell helyrehozni vagy végleg elcseszni.
2019. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki tanácsot ebben mert te leszel a hibás majd. Legyél mellette akármiben akárhogy dönt de tanácsot ne adj.
2019. márc. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igazából kíváncsi is vagyok, hogy aki volt már ilyen cipőben, annak mennyit őrlődött addig, amíg végső döntést hozott?
2019. márc. 7. 09:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

Változó a kép, van akit azonnal kidobnak otthonról ha fény derül a turpisságra, máshoz meg foggal körömmel ragaszkodni kezdenek, ha gyerek is van az újabb időhúzó tényező lehet.

Semmi sem biztos, és ahogy mondták is a tanácsadó barát/nő utólag jól megjárhatja.

2019. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy előttem is írták tanácsot ne adjál, mert a tanács az a kívülálló tapasztalatai alapján születik. Csak, megkérdezném tőle, hogy milyen életet szeretne magának és a gyerekének, és ezt nem neked kell megválaszolnia, hanem saját magának. Tudod a várakozás is döntés, ha nem tesz semmit csak gyötri magát azzal is dönt minden egyes nap. És minnél tovább halogatja, annál jobban bele szokik a háromszögbe, és az örlődésbe ezzel az egész környezetének rosszat tesz. A szerető státusz ellenére is lehet egyenes gerinccel kiszállni egy nem működő házasságból, ehhez őszintének kell lenni, és igen ezzel veszteségek is járnak. Kimondani nehéz, de nem nehezebb, mint hónapokig vagy évekig vergődni.
2019. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
Igen váltam már el, de nem a kedves párom döntött a szeretője mellett, ő velem maradt volna sajnálta a dolgot, nem fordul elő többször. Én viszont már képtelen lettem volna bízni benne miután ez kiderült szóval elváltam és élem az életemet nélküle.
2019. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!