Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal már négy éve vagyunk együtt. 1 éve költöztünk össze. Eddig nem volt problémám a bizalommal, de esténként arra hivatkozik, hogy ő nem álmos, ezért elmegy a nappaliba játszani a gépén. Persze én hulla vagyok este, 10 óra munka után, viszont szóltam neki, hogy azért mégis csak jó lenne vele elaludni. Persze nem nagyon érdekelte. Elkezdtem figyelni őt és azt is észre vettem, hogy a telefonján és a gépén is lecserélte a jelszót. Mikor bemegyek hozzá a helyiségbe, egyből lerakja a telefont, ha jön egy üzenete, lefordítja. Odáig eljutottam, hogy valamit titkol, de félek, hogy a legrosszabb történik. Sosem bántam ha beszélt más lányokkal/nőkkel, sosem tettem szóvá ha becézgette őket. Most viszont az az érzésem, hogy 0 bizalma van felém vagy egyszerűen megcsal csak nem akar még elhagyni...


23L



ápr. 8. 17:43
1 2 3 4
 1/32 Noren1989 ***** válasza:
53%

Aham.


Nem is gond a becézés...

ápr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mitől félsz amikor 100%, hogy félrelép.

Miért nem hagyod el inkább? Mire vársz? Arra, hogy az orrod előtt nyomjon meg mást? Vagy mire, de tényleg?

ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen,megcsal.
ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Hát ez fantasztikus... fogalmam sincs mit tegyek, mert miatta feladtam az életemet mikor összeköltöztünk. Nagyon messze lakom a szüleimtől, a munkám is itt van és ami a legrosszabb, hogy senkim sincs rajta kívül itt...
ápr. 8. 18:23
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Albérlet drága bogaram.
ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem arra, hogy kifizessem a kauciót. Hiába dolgozom napi 10 órát, nincs semmi tartalékom. Emellett pedig 210K-t keresek egy hónapban, nem is tudok félre tenni.
ápr. 8. 18:25
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagy eséllyel megcsal,vagy alakul neki valami és kivár. A jó hír, hogy nincs gyereketek, a rossz, hogy keresned kell segítséget, esetleg a szüleidtől kell kérned, átmenetileg.
ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor vissza anyuhoz vagy ahonnan jöttèl.

Habár addig el fog viselni amig nem akar másokat hazavinni mert meg tudja oldani máshol.

ápr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj haza.
ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Szüleimhez se tudok vissza menni, örültek, hogy végre ott hagytam őket...
ápr. 8. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!