Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párommal már négy éve vagyunk együtt. 1 éve költöztünk össze. Eddig nem volt problémám a bizalommal, de esténként arra hivatkozik, hogy ő nem álmos, ezért elmegy a nappaliba játszani a gépén. Persze én hulla vagyok este, 10 óra munka után, viszont szóltam neki, hogy azért mégis csak jó lenne vele elaludni. Persze nem nagyon érdekelte. Elkezdtem figyelni őt és azt is észre vettem, hogy a telefonján és a gépén is lecserélte a jelszót. Mikor bemegyek hozzá a helyiségbe, egyből lerakja a telefont, ha jön egy üzenete, lefordítja. Odáig eljutottam, hogy valamit titkol, de félek, hogy a legrosszabb történik. Sosem bántam ha beszélt más lányokkal/nőkkel, sosem tettem szóvá ha becézgette őket. Most viszont az az érzésem, hogy 0 bizalma van felém vagy egyszerűen megcsal csak nem akar még elhagyni...


23L



ápr. 8. 17:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Akkor barátok, olyan munkahely amely biztosítja a lakhelyet, testvérek, rokonok?
ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Keress lakótársat akivel tudtok albérletet kivenni. Más opció nem nagyon van ha haza nem akarsz menni.

De én első sorba elmondanám ezt neki hogy ha nem mond valamit mi van akkor elhagyod a francba.

ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál, mind egyértelmű megcsalásra utaló jelek.
ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fűz valami nőt, de nem biztos hogy megcsalt már.
ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
#14 Az már megcsalás szerintem. Az ügyetlensége nem mentség. A szándék a fontos...
ápr. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Alap vetően az nem gáz ha más a bio ritmus, ha nem kelek igazán korán én sem tudnék este 10kor aludni. A jelszó cserélgetes inkább gyanúsabb, az alapján barmi lehet.
ápr. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez az előszobája annak, amikor csok hitelre meg gyerekekre hivatkozva ülsz otthon és tűröd hogy megcsaljanak, neadjisten bántalmazzanak. Elhiszem hogy most nehéz mert nincs pénzed és nincs konkrétan hova menni, de azért ez nem a megoldhatatlan helyzet! Azt kéne kitalálnod hogy merre indulj, honnan szerzel pénzt az újrakezdésre, ugyanis abban biztos lehetsz hogy ha még eddig nem is csalt meg testileg, de fűzöget valakit, különben nem lenne új jelszó. Mellette akarsz maradni így is és csak kifogásokat keresel, vagy már ma végig gondolod honnan tudsz pénzt szerezni. Lakhatást biztosító munkahelyek, baráti szívesség pár hónapra amíg össze szeded a kauciót, akármi. Ha 1 forint nem lenne a zsebedben és lenne 3 közös gyerek, talán még értenélek is…
ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim itt, a munkatársaim mind idősebbek nálam (sokkal) ugyanis vagyonőr vagyok, a legtöbben nálunk pedig nyugdíj mellett dolgoznak, még azt sem tudom mondani, hogy esetleg lenne egy vagy két olyan kollégám aki 30-40 között van család nélkül. Gyerekem hála istennek nincsen. Tegnap leültem vele beszélgetni és azt mondta, hogy ha ez ennyire zavar engem akkor megmondja a jelszót és igyekszik majd hamarabb jönni aludni (bár én nem értem, hogy nem fáradt ugyan úgy 10 óra munka után este 10 körül, és ugyan akkor kelünk fel (4:30)), elmesélte, hogy tényleg megismert egy csajszit játékon keresztül, de csak néha beszélgetnek haveri alapon. Az meg, hogy lefordítja a telefonját, arra azt mondta, hogy nincs kedve az értesítésekkel foglalkoznia mikor együtt töltjük a szabadidőnket.
ápr. 9. 09:21
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Aha, jó duma...
ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Kaaaamu!!

Persze megadja a jelszavát, ők meg majd áttérnek másik platformra cseverészni...ugyan kérlek ez csak időhúzás. Kezdj el spórolni és megtervezni, hogyan lépsz tovább!

ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!