Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnátok a szeretőnek (aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a szeretőnek (aki most az új barátnő)?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni. Férjemnek és egy kolleganőjének viszonyuk volt, ami rövid időn belül nyilvános lett, én is hamar rájöttem. Elköltöztem a gyerekkel.

5 hónapig éltünk külön, ezidő alatt folyton panaszkodott, hogy nem jó. Többször felhozta, hogy feküdjünk le....Gondolom ez csak duma volt, hisz ezzel a dumával és hazugságokkal kilóra megvette a szeretőt. Egyszer leültünk mindent megbeszélni, újrakezdtük. 2 hét sem telt el, a szerető felkereste őt, hogy válik és a férjem visszament. Nekem ez igazából talán kellett is, konkrétan sok dolgot megértettem és beláttam.

Viszont ma pakolásztam nála és konkrétan megint nyomulni kezdett. Mondtam neki, hogy ez eddig is szánalmas volt, most meg pláne. Egy önző alak, aki csak saját maga érdekeit nézi. Éppen ki van közelebb, ki adhat egy kicsivel többet, arra röppen rá.

A másik nőnek 3 gyereke van, igazából őrájuk nézve gondoltam azt, hogy kitálalok. Nekik erre pláne nincs szükségük, őket borzasztóan sajnálom. Valahogy megszólalt bennem valami együttérzés féle a nő iránt, hogy rá is ugyan ez várna.

Nyilván semmi közöm az ő életükhöz, nem is értem miért van egyáltalán lelkiismeret furdalásom.


ápr. 14. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem bosszú. 41f.
ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám míg lenne bizonyítékom ellene, az kevés, hogy nyomul. Nyomuljon üzenet által és hasonlók. Hogy fel tudd mutatni, hogy nem hazudsz. Így csak azt éred el, hogy az ő szava a te szavad ellen és nem fog neked hinni a nő.
ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De eleve ő kezdett ki házas emberrel is. Tudja jol hogy miz csinál. Meg hogy a gyerek apjának se kellett volna szülnie se.
ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 az a szomorú, hogy van bennem bosszúvágy. Nem csak a megcsalás miatt.

#2 egy rakat írásos bizonyítékom van

#3 a nő is hasonló értékrendű ember egyébként, 3 gyerek három apától és nem a férjem az első kalandja sem a mostani házasságában....

De igazából belegondolva, hogy ha nekik nem jön össze, jön az exférjem kuncsorogni nekem, az meg kinek kéne.....

ápr. 14. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék és megmondanám az exnek hogyha mégegyszer merészel közeledni feljelentést teszek szexuális zaklatás miatt.
ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sokat gondolkodtam. Nem szólok. Magamat égetném csak, plusz meg lennék vádolva azzal, hogy közêjük akarok állni. Ha nagyon őszinte akarnék lenni azt mondanám, megérdemlik egymást, hiszen ugyan azt fogják tenni egymással, mint otthon a házastársaikkal.

Így is túl sokat foglalkoztam ezzel az egésszel, az egészségem is kezdett már rámenni. Igen féltékeny is vagyok rájuk, ez tény, sok a sérelem. Anno a nő férjének sem szóltam, megtudta mástól.

ápr. 15. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél, "egyék" meg egymást, sok sikert mind két emberi hulladéknak. :)
ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!