Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, nők. Nálatok mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Nálatok mi az a pont, tudat alatt vagy tudatosan, amikor megcsaljatok a párotokat?

Figyelt kérdés
Értem itt kevés együtt lét, minőségi idő, szex nem epp jo vagy rossz?

máj. 1. 07:04
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Én inkább úgy fogalmaznám meg, hogy eddig onnan tudtam hogy ideje tovább lépni, amikor azon kaptam magam, hogy elkezdtem más férfiak után érdeklődni, akik nem a párom. Hogy mi vezetett oda, az mindig más és más volt. Hol a rossz szex, hol nem passzoltunk , valahol meg csak bele untam a kapcsolatba stb. Csak időbe tellett mire én ezt felismertem, komolyan vettem.

Szóval ha másról álmodoztam, fantáziáltam, akkor tudtam hogy slussz!

máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szexualisan es mint no is elhanyagolt ramakadt egy szereto. De mielott tortent volna barmi is a szeretovel volt egy baromi nagy veszeledesunk ahol azt mondtam h ha nem szexel velem akkor megfogom oldani mashogy maskep. Azt mondta hajra ugysem talalok senkit.

Masnap felhivtam a szeretom es mondtam neki h a pasim aldasat adta rank.


10 eve vagyunk egyutt. Kozben elvaltam a volt pasimtol es most boldog vagyok.

máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Egyszer volt ilyen. A kapcsolatunk mélyponton volt sok szempontból, szakítottunk-békültünk többször. Ekkor jött valaki, aki éreztette velem, hogy nő vagyok, akit érdekelt, mi van velem hogy vagyok(vagy ha nem, legalább jól színlelte). Ekkor volt egy fél éves afférom. Elváltam utána és a szeretőmmel is szakítottam, mert éreztem, hogy nem jó ez így, nem gyászoltam meg a házaságom, nem regenerálódtam érzelmileg. Ma már nem csalnék, szakítanék.
máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
51%
Nem vagyok csalós, tehát nem csinálok ilyet. Ha rossz a kapcsolat, szakítok.
máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mind a 2 nemtől
máj. 1. 15:33
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

12 vagyok


Azon gondolkodtam h igazabol ha a masik aldasat adja a szeretore az voltakeppen nem meg salas hiszem beleegyezett h massal is letesitek szexualis kapcsolatot.

máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Az az "áldás" csak pont volt az i re
máj. 2. 05:33
 18/28 anonim ***** válasza:

Nem volt.

A sokadik probalkozasom volt a kapcsolatot helyre tenni. Eszembe sem volt h en majd massal szexelek. Es kellett jo par honap mire az "aldas" utan megtortenjen a tenyleges szex. Kovetkezo hetekben tortent az elkoltozese es a valoper beadasa.

máj. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha nemjo a szex.
máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
De sztem a szexet meg lehet oldani kommunikációval vagy hogy lattod?
máj. 4. 23:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!