Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, nők. Nálatok mi az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Nálatok mi az a pont, tudat alatt vagy tudatosan, amikor megcsaljatok a párotokat?

Figyelt kérdés
Értem itt kevés együtt lét, minőségi idő, szex nem epp jo vagy rossz?

máj. 1. 07:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben lehet. Nekem 2 evem ment el a semmire. Pont semmit nem ert a kommuniakcio. Hiaba volt kimondva ha a pasimat nem erdekelte a dolog. Addig volt szax amig meg nem fogant a baba. Mar terhesen sem akart. Utana plane meg. Teljesitette ami elvart volt es ennyi. Mikor megkapta a valasi papirokat csak nezet h de hat miert???
máj. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
21 sajnálom tényleg kitartást kívánok es sok sikert
máj. 5. 15:22
 23/28 anonim ***** válasza:
#9 én még 5-10percért se húznám le a sliccem akkor már inkább 20-30perc.
máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#23 Az meg nekem már sok... :/ Összességében nekem nem kell sok idő, mert vadállat vagyok és nem szeretem az előjátékot, nincs hozzá türelmem, se igényem rá. Én a _dugás_ részét igénylem és szeretem a dugásnak, ezért nagyon nagy pech, hogy ilyen kétlökéses emberkéket fogtam ki eddig párkapcsolatra. Szeretői kapcsolatra meg nyilván csak olyan embert tartok, aki bírja azt a kemény néhány percet, viszont velük meg hát ugye a lelki és beszélgetési összhang nem szokott meglenni. Szóval ez van! :D
máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
24 ez a komment tetszet es oda baxott
máj. 5. 19:21
 26/28 anonim ***** válasza:

#24

8as vagyok.

Ha valaha szexpartnerre lenne szükséged, keress bátran😊

máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Amikor jött az a bizonyos harmadik és rádöbbentett, hogy mennyire nagyon hiányzik a kezdeti őrületes szenvedély amit sajnos egy 12 éves kapcsolatban már lehetetlen megkapni.
máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
27# válás lett a vege?
máj. 6. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!