Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerettem valaha is a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettem valaha is a páromat?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és több éve vagyok együtt a pasimmal, azonban most így, hogy belegondolok, a kapcsolat eleje óta beszélgetek neten más férfiakkal is, és bizony már csaltam is meg többször is. Folyamatosan más férfiak társaságát keresem, de ez már a kapcsolatunk legeleje óta így van. Szerethettem én egyáltalán valaha is? Mert jó vele meg nagyon jó a szex, de mégis már férfiak társaságát keresem folyton.
2022. nov. 19. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Kamu kérdés, provokáció.
2022. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éretlenség jele csak.
2022. nov. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is troll kérdés...
2022. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nő írja ki, akkor "ilyen nincs, ez csak egy troll". Ha férfi írta volna ki, akkor "mocskos állatt, de minden férfi az". Gyakorin így működik ez.


Miért nem lehetne ez valós? Én is ismertem csajt, aki folyton vagy 3-5 pasi fejét csavarta egyszerre. Az egyikkel azóta is együtt van. Közben mikor vele ismerkedett akkor velem is volt tipi-tapi. Most vagy teljesen sötét a fickó, hogy ezt nem érzékelte, hogy ilyen a csaja vagy egyszerű elfogadta és becsicskult.

2022. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!