Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm ott hagyott, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm ott hagyott, de azt mondja csak kalandot keres és vissza akar majd jönni, ha kiszórakozta magát. Mit gondoltok erről? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk/voltunk együtt. Ő 21l én 27f. Eddig minden a legnagyobb rendben volt velünk. Tényleg álomszerű volt a kapcsolat. Keveset veszekedtünk, azokat is megoldottuk. Most szüntet kért és azóta 2 pasival is kavar. Nagyon, nagyon őszinte ember és ezt tisztelem benne. Tényleg nem csak pozitív dolgokban tud őszinte lenni, mert abban könnyű, de nehéz a dolgokat is ferdítés nélkül elmondja.

Én szeretem még mindig és nagyon hiányzik, egyszerűen marja a lelkem a fájdalom, ha arra gondolok, hogy mással van éppen. Azt mondta, hogy addig szórakozzam ki magam én is, de én egyszerűen nem tudok másra gondolni. Görcsben van a gyomrom mióta elment kb 2 hete. Nem tudok más nőre ránézni sem. Ráírtam egy exemre, találkoztunk és csókolóztunk, de a legkevésbé sem hozott lázba. Arra gondoltam közben, hogy neki hogyan eshet jól más ember csókja rajtam kívül?

Szomorú és elkeseredett vagyok az egész miatt. Úgy érzem, hogy igazságtalan ez velem szemben. Szeretnék vele újra együtt lenni, de egyszerűen képtelenség, hogy csak mosolyogva várjam vissza ezek után.

Ha tényleg folytatni akarja ott, ahol abba hagytuk én mindezek ellenére szeretném vele folytatni. Az a kérdés, hogy hogyan őrizhetném meg a méltóságomat ebben a helyzetben és hogyan bizonyíttathatom be vele, hogy valóban engem akar és kitartana mellettem még évekig?

Mit kérjek tőle cserébe, hogy én ezt elnézem neki?



2019. márc. 29. 21:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
98%
A méltóságodat csak úgy őrizheted meg, ha nem vársz rá, es lesz uj nőd, mire visszajön
2019. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
#1 Fel tudnék szedni valakit, ha nagyon akarnék, de most nagyon nem akarok inkább. Hányingerem van minden nőtől éppen. Ha nem jön vissza, akkor sem kell senki most egy ideig. Csak ő kellene.
2019. márc. 29. 21:31
 3/66 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel csak az a gáz, hogy megtehette. Megtehette mert engedted neki.

A helyedben tiltanám és törölném mindenhonnan. De legfőképp a fejemből.

Legyen már gerinced és legyél már FÉRFI a jó ég áldjon meg.

Mert jelen pillanatban egy kis rinyálós papucs balfax vagy.

Akivel ezt meg lehet tenni a jövőben is.

Én szégyenlem magam miattad.

2019. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
88%

1.: Mekkora csicska vagy, hogy vissza engednéd?

2.: Ő még nem is élt! 21 éves, 2,5 éve veled van, naná, hogy élni akar! Ezért nem is szabad hibáztatnod!

3.: 27 évesen, komoly kapcsolatra, inkább 30 körüli nőt kéne keresned.

2019. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
74%
Lenne gusztusod újra együtt lenni evvel a kis senkiházi k..vával? Aki isten tudja hát f..zt sz..ott és d..ták meg? Ha erre igen a válaszod hányinger keltő vagy te is és ő is.
2019. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

#3 A halál engedte neki. Mondtam neki, hogy ne csinálja már ezt velem, de egyszerűen nem hallgat rám. Megy a feje után.

Szeretem még mindig.

2019. márc. 29. 21:37
 7/66 anonim ***** válasza:
93%
25 évesen talán nem egy 17,5 éves lánnyal kellett volna összejönni. Ne csodálkozz, ha még élni szeretne!
2019. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
#5 Gondolom neked csak szűz nőid voltak. Szerinted hány f járt már bennük mire kinyaltad? Annyi a különbség, hogy én tudom te meg nem. Egyébként a 2 barátja vagyok, szóval még ezekkel együtt is viszonylag kevés f járt benne...
2019. márc. 29. 21:39
 9/66 anonim ***** válasza:
74%

Te tényleg ilyen hülye vagy , vagy segítenek ?

Menjen ha menni akar, de visszaút már nincs.

Éljen szopja csak farkakat.

Az "engedted" szót ne fizikailag értsd.

Hanem amikor azt mondja kalandozni akar de majd visszamegy, akkor erre rábólintottál? Ahelyett hogy kibaxod az összes cuccát,törlöd és tiltod...

Na ezért vagy balfax.

Tudod miért tette? Mert balfax vagy....

2019. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 Noblesse Oblige ***** válasza:
98%

"Arra gondoltam közben, hogy neki hogyan eshet jól más ember csókja rajtam kívül?"

Úgy hogy nem szerelmes beléd. Ő nem rajong úgy érted. Pontosan annyit jelentesz neki, mint egy megszerezhető diploma. Kalkulálható, biztos jövőkép vagy. De ennél nem több.


"Úgy érzem, hogy igazságtalan ez velem szemben"

Teljesen jogosan.


"Az a kérdés, hogy hogyan őrizhetném meg a méltóságomat ebben a helyzetben és hogyan bizonyíttathatom be vele, hogy valóban engem akar és kitartana mellettem még évekig?"

A szomorú helyzet az, hogy semmivel. Kiszórakoznia azért kell magát, mert te nem kötöd már le. Ez úgy írom neked, hogy a párom volt életemben az első és egyetlen férfi. És már évtizede tart kapcsolatunk szünet nélkül. Nem kell más férfi. Ő tökéletesen elég nekem.

Amíg biztos pontod lát benned, és ugyanolyan tervezhető, kiszámítható lesz az élete addig melletted marad... amíg szerelembe nem esik. Amikor megélte, semmivel nem tudod magad mellett tartani.


A méltóságod úgy őrizheted meg, ha itt lezárod ezt a kapcsolatot és szembesíted magad azzal, hogy nem tud úgy szeretni, ahogy te őt.

Megérdemelsz te is egy olyan szerelmet ami viszonzott. Ne alázd meg magad egy ilyen fél megoldással. Mivel te szereted, ő pedig nem, így mindig nála lesz az adut. Ha valami nem tetszik neki könnyen ki fog lépni sérülések nélkül és keres más balekot.

2019. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!