Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik megbocsátották a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megbocsátották a megcsalást, náluk mi lett végül?

Figyelt kérdés
Helyre lehetett hozni tényleg vagy csak szenvedés volt? Külső szakember segített feldolgozni?

máj. 26. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elfelejteni soha, mindig benned lesz, hogy megcsalt, vagy ha te csaltad meg akkor a párodban és gyanúsítgatásnak, vagy újabb megcsalásnak néztek elébe és nem biztos, hogy a csalfa fog ismét csalni hanem a megcsalt fél.
máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap múlva bejelentette, hogy összejőtt valaki mással, ezt követően megszűnt a kapcsolat.
máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Megbánta, megbeszéltük, változtunk mindketten, tényleg odatette magát hogy a bizalmam visszaépüljön. De én is odatettem magam hogy túl tudjunk ezen lendülni. Csakis így van értelme, ha mindkét fél képes a változásra.

Sztem 2 év alatt jobbá vált a kapcsolatunk mint valaha. S jobbá váltunk mi is.


Őszintén tudom mondani, hogy túl lehet lépni együtt is. Szívből meg lehet bocsátani.


Büszke voltam magunkra hogy mi vagyunk a kivétel.


Jah... 10 évig működtünk jól. Igazan jól. Aztán elkezdett érdeklődni a kolléganője iránt. Semmi extra nem volt itt, csak üzenetben megdicsérte, de érezhető volt hogy ez egy lépés, csak a csaj nem viszonozta.


Na itt az elmúlt 10 szuper évünk kukába ment. A visszaepitett bizalom újra szilánkokra tört.


Ezekután elmentünk párterápiára. Valamennyit ért, de közel sem épült vissza a bizalom mint abban a 10 évben...

máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha többé nem tudtam bízni benne. Mindig bennem volt az, hogy bármikor megteszi újra. És lásd, meg is tette! Először bevallotta, majd miután én hülye megbocsájtottam neki, utána már profi módon titokban tette, a végsőkig tagadva.
máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Ja még annyi, hogy ezzel a nagy megbocsájtással annyit értem el, hogy miután már titokban művelte a megcsalást és már esze ágában se volt bevallani, minden hülye indokkal szakítani akart vagyis arra ment, hogy én szakítsak. Azért, hogy végre össze tudjon jönni azzal akivel csalt.:))
máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utána egy darabig féltékenykedtem, természetesen még neki állt feljebb. Aztán amikor megint lebukott, akkor megint. Szerintem nem éri meg ezzel foglalkozni.
máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 évre szétmentünk, mind a ketten dolgoztunk önmagunkon és elkezdtünk újra beszélgetni. Eleinte párom nagyon félt, de arra kértem, hogy ismerjük meg egymást megint, mivel az 1 évben egyáltalán nem beszéltünk. Újra elkezdtünk randizni, mindent beismertünk, hogy mi voolt az 1 évben. Majd az első beszélgetéstől számítva 3-4 hónapra összejöttünk. Azóta boldogan élünk, lassan 4 éve. És ami nagyon fontos, a kommunikáció! Nő vagy vagy férfi?
máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk működött, a férjem megbocsátott, együtt felépítettük újra egymás felé a bizalmat. Kb 2 év volt, ahogy az egyik kommentelő is írta. Azóta tökéletes minden, de ez hatalmas munka volt, és a párok nagy kis százalékába tartozunk. Soha többé eszembe se jutna ekkora hülyeség.
máj. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!