Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rosszabb egy wow-ot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rosszabb egy wow-ot játszó kocka mint egy facebook-függő?

Figyelt kérdés

Azért ide írom, mert ebben a kategóriában szoktam látni, hogy az emberek lenézik azt, aki online játékokkal játszik, de érdekes módon azt, aki ugyanannyit tölt a számítógép előtt, csak éppen a facebookon, az teljesen rendben van. Kicsit kettős mérce, rengeteg fb-függő van, de azért ők lenézik a wow-függőket. Mind a kettő addikció.

Hozzátenném, hogy nem játszom semmilyen online játékkal, és a közösségi oldalakon sem vagyok fent.


2012. febr. 18. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert nem tudják miről beszélnek. Az én párom pl pont wowozik, de nincs belebuzulva. Foglalkozik velem is és állítom jobb ember mint 1-2 kommentelő
2012. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mind2 egyformán rossz. Az egyik csak az sp farmolásról tud beszélni a másik meg még az is ki posztolja h reggel milyen fogkrémmel mosott fogat...ja és én sem értem h a fb függők miért nézik le a pc kockákat..
2012. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Volt már WoWos barátnőd...? Isteniek :)
2012. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
hát ehhez azt kell megnézni hogy általában kik a facebook függök, és kik a wow játékosok
2012. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Valószinűleg azért emrt a facebookot a bolygó 1/6-a használja, a wow-al pedig kb 10 millióan játszanak.


Továbbá az általánosítás a végletes sztereotípiára. Mert valahogy így képzelik el őket: [link]


Pedig marha nagy tévedés :)

2012. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
van kocka haverom, 21 éves és csak a diablonak él, szinte még azzal is álmodik állítása szerint... ja és amikor rágondol arra hogy kijön a diablo 3 hamarosan, akkor pár óra elmegy a kedve a többi játéktól xD komoly a csávó
2012. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hány wowost ismer az aki itt szitkozódik? Mert én sokat és egy sem az a tipikus "kocka" h csak a játékról beszél, 40 kiló vaságyastól és szemüveges nyomoronc.

Momdom én. Azt sem tudják miről beszélnek. Am az ide kommentelők többsége sem jobb, mert 90% ugyan úgy egész nap a gép előtt ül

2012. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egy facebookos még társadalmi életett él,de egy játék függő már menekül a valóságból tudat alatt.
2012. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
lol az a kép :D bele gondolok se én se bátyám se bátyám haverja se a bátyám csaja se a bátyám haverjának a nővére nem hasonlít rá XD
2012. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

17:38: Ott a pont. Őszintén szólva, nekem a volt osztályomban elég sokan wowoztak. És egy sem volt nyomoronc...


Szerintem egyébként az embereket azért zavarja ez a wow kocka dolog mert halovány elképzelésük sincs miről beszél az adott illető, és az bosszantó tud lenni :)

Néha engem is felidegelt, mert bár játszottam pár mmorpgvel, de a wow pont kimaradt. A srácok meg csomószor arról beszéltek :D Mondjuk engem érdekelt a téma és ahelyett, hogy fikáztam volna őket (na jó volt az is, de csak rivalizálás :D), megkérdeztem mi mit jelent.

2012. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!