Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasság vs. Szerető? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság vs. Szerető? Volt már aki feladta a házasságát szerető miatt? Nem bánta meg? 28F

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 09:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Senkim sem volt még, úgyhogy nem tudom :D 18/F
2012. febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyen párt. 7 éve boldog házasságban élnek, közös gyermekük is lett, és az exszel is nagyon jó a kapcsolat (kb. egy évig volt ez kellemetlen, utána mindenki megtanulta kezelni a helyzetet).

Van, amikor egyszerűen már nincs a két ember kapcsolatában több, és akkor igenis érdemes váltani, de korrekten kell kezelni.

2012. febr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
én anyum már 11 éve együtt van a "volt" szeretőjével... bár nem a szerető volt a válás oka.
2012. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én majdnem feladtam 4 év házasság után, szerencsére a nejem megbocsájtott. Azóta - 7 év telt el - jó fiú vagyok :D
2012. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 6 év után nincs másik, de azt már a legelején letisztáztuk, ha valamelyikünk félrekacsint, akkor válunk.Nem akarjuk megalázni a másikat.Gyerek miatt sem maradnánk együtt ilyen helyzetben, mert nem szeretnénk, ha úgy nőnének fel, hogy anya és apa nem szeretik egymást, csak veszekednek.Tehát, ha nem szeretném már a férjem, akkor lépnék(de egyik szerelem sem tart örökké).
2012. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
bár nekem még nem volt szeretőm és nem hagytam ott más miatt valakit,de ez csak akkor derül ki ha kipróbáljátok a közös életet,addig sajnos nem.Sokaknak nem jön be is vissza sírják hogy kár volt félre menni és felrúgni mindent,de van olyan is aki hálát ad az égnek hogy megtette.Ilyenkor gondolj bele abba hogy mit látsz magad előtt az új emberrel és gondold el vele a szürke hétköznapokat is és ne csak a mostani mámor beszéljen belőled,azt is mérlegelni kell hogy hogyan jöttök ki a hétköznapokban,mert néha össze járni dugni és közös életet élni nem ugyanaz,lehet hogy megbánod lehet hogy nem,ezt nem lehet előre tudni szerintem,ahhoz szerintem jól ismerd ki az új nőt és tudjad a szándékait akár 3 év múlva is,mert könnyen a két pad közé eshetsz.Én ha ilyen helyzetben lennék akkor elgondolkodnék és tiszta fejjel végig gondolnám hogy melyik nővel járok jobban és hosszabb távon kivel lehetek boldogabb.Persze azon is elgondolkodnék hogy miért csaltam meg a mostanit é mi az amit hiányozhatott a kapcsolatból és hogy azért mentem félre mert a mostani párom egy házi sárkány vagy pedig valahol én is hibáztam,ha ezek után rájönnék hogy én nem vagyok hibás a jelenlegi kapcsolatért,hanem a nő akivel együtt vagyok elviselhetetlen,akkor szépen kilépnék a kapcsolatból és szép lassan elkezdeném építeni a másikat.
2012. febr. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát igen ez az tudom, hogy a mostani milyen. Szeret engem,míg így is, hogy kiderült, hogy szeretőm van és nem hagyott el. megtesz nekem mindent rendes háziasszony, aranyos, kedves...A másik. A főnökasszonyom. 8 évvel idősebb nálam.többet vagyok vele mint a feleségemmel. És kialakult a vonzalom. lehet más már rég kidobott volna ha kiderül szeretőm van, de ő nem. Tudom, hogy nagyon szeret kimutatja nem csak mondja. Ilyen türelmes emberrel még életemben nem találkoztam. De mégis ott van a másik. Valamiért húzok hozzá is.
2012. febr. 20. 10:20
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

ma 10:20


Ja itt most leírtad így én azt mondom hogy dugd ki magad az ujjal amíg lehet ha már a feleséged tud róla,de hosszú távon szerintem neked nem egy 8 évvel idősebb nő kell.Meg lehet hogy alapjáraton nem működne a dolog.Eleve a 8 év miatt,mert azt mondom ha a férfi idősebb 8 évvel akkor ok,de így ebbe a felállásba gondolj bele hogy a nő most 36 éves,amikor te 42 leszel,te még virág korodat fogod élni és tündökölni fogsz,ő 50 lesz és fele annyira nem lesz vonzó még ha jól tartja magát akkor sem,a kérdés az hogy mondjuk 42 évesen egy 50 éves nőre lesz e szükséged,amikor megkaphatsz magadnak 25-28 éves fiatal lányt 42 éves létedre.Én nem mennék ebbe bele,egy ideig kefélgetném ha már így megtörtént a dolog,aztán szerintem hanyagolnám vagy is közbe kiderülne hogy mi is a helyzet.A feleséged mennyi idős?

2012. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Miattam elhagyta anno a feleségét a párom... hat éve élünk boldogan. én pont 8évvel vagyok fiatalabb nála.:) Amúgy ha egy kapcsolatba tartósan beférközik egy harmadik, az a kapcsolat már nem az igazi.. mérlegelj, melyiket szereted.. 24/n
2012. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Feleségem 27
2012. febr. 20. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!