Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A parom (ferfi) nem kivanja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriszta_9 kérdése:

A parom (ferfi) nem kivanja tolem a szexet. Arra hagyatkozik hogy faradt, es leterhert! Letezik ilyen, vagy csak nem kivan, netan megcsal?

Figyelt kérdés
Az elmult idoszakban a parom sokat dolgozik, mellete tanul, a szexualis eletunk pocsek. Jo ha hetente 2x szeretkezunk, akkor is csak magara gondol, nem foglalkozik velem, es az aktus is rovid.. Tenyleg faradt, vagy megcsal.. vagy nem kivan??

2012. márc. 8. 09:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

#10:

Oh szegénykém, 16 órát ledolgozni sem volt könnyű (fizikai munka). És nekem még akkor volt/van 2 Gyermekem is :)

De azért olvasol a sorok között is ugye?

"Jo ha hetente 2x szeretkezunk, akkor is csak magara gondol, nem foglalkozik velem, es az aktus is rovid"

Még egyszer írom, 2 naponta 60 percről beszélünk...

2012. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves valaszolok es tanacsadok. Igyekeztem eddigi minden problemat megbeszelni vele, igy totenik majd most is, csak persze hogy nem akarom meg en is terhelni. Kicsit turelmetlen vagyok, de a szerelmem iranta nagyobb, es nem kell felni megoldjuk. Igaz hogy megoszlanak a velemenyek. De igazat adok azoknak akik a paromat vedik. Koszonom a neveben is. A tobit meg majd mi megoldjuk. Megegyszer koszonom mindenkinek a valaszat.
2012. márc. 8. 11:30
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

a fizikai munka teljesen másképp fáraszt mint az agyi....nem mondom hogy bármelyik is könnyebb lenne, csak ha agyban lefáradsz nem tudz gondolni semmire az alváson kívül...még ha fizikailag akkor a tested nem mozog de az agyad jár...így könnyebb szexelni....

Hidd el mind kettőben volt már részem....

2012. márc. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

Ez pont forditva van :)

Ha tanulsz, vagy szellemi munkát végzel, hulla fáradt leszel, és nehéz elaludni.

Fizikai munkánál nem jár az agyad, a tested fáradt, és irtó jókat lehet szunyálni :)

Tudom, csinálom mindkettőt.

2012. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

Ja fontos a karrier,aztán itt írogatsz,hogy jaj miért ilyen?

Én egyikőtöket se védem,mert egy kamu az egész,telhetetlen bagázs. Ha dolgozni akar dolgozzon,te meg keres olyat,akinek olyan melója van,hogy a szerelem is belefér! Ne már ezt a hülye irányelvet,hiszen megőszül a pu-i szőröd,ha ilyennel élsz.Az más dolog,ha szarba vagytok és fontos a megélhetés a jövő,de mindent nem lehet akarni,ezt bizonyitja az eltelt 20 év is,koppantak azok,akik jó létbe gondolkodtak,nem volt elég nekik,hogy van megélhetésük,családjuk,barátjuk,életük,többet akartak,meg hogy a politikusok lopják a pénzt.20 év telt el és mindent tönkre tettek a vágyakozók.Hajrá így tovább,csak akkor ne sírj,hogy nem dug a párod.El kellene gondolkodni.

Ja és nem vagyok szoci én egy senki vagyok a sok közül

Üdv a földről

2012. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nálam fordítva működik :d

Akkor kakukktojás vagyok ebben is :S

2012. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
14%
Gyenge kifogás!!! Dobd ki a szűrét minél előbb!
2012. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
érdekes.. ö nem az elbirálásotokat várja hanem a tanácsaitokat... de látom sokan erre nem képesek(elnézést a helyesirási hibákért nem vagyok magyar de tanulom a nyelvet).. nos kedves kerdezö a lenyeg hogy ezügyben a saját megérzéseidre hagyatkozz.. hiszel benne hogy szeret? akkor igyis van nefeled a jövöt nemismerheted es bár ma már megszokás roszat feltetelezni a jövöröl.. megis hozhat jotis es akkor kellemes meglepetés vár.. az elet akár egy homokora pereg lefele.. es mint homokszemcsék ugy hullnak le a pillanatok... nincs 2 egyforma homokszem nefeled! kezcsokom!
2012. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

érdekes.. ö nem az elbirálásotokat várja hanem a tanácsaitokat... de látom sokan erre nem képesek(elnézést a helyesirási hibákért nem vagyok magyar de tanulom a nyelvet).. nos kedves kerdezö a lenyeg hogy ezügyben a saját megérzéseidre hagyatkozz.. hiszel benne hogy szeret? akkor igyis van nefeled a jövöt nemismerheted es bár ma már megszokás roszat feltetelezni a jövöröl.. megis hozhat jotis es akkor kellemes meglepetés vár.. az elet akár egy homokora pereg lefele.. es mint homokszemcsék ugy hullnak le a pillanatok... nincs 2 egyforma homokszem nefeled! kezcsokom!


Kedves, nagyon örvendetes, hogy tanulod a nyelvet, viszont amíg nem rendelkezel kellően stabil nyelvi kompetenciával, addig inkább ne próbálj elvont képekben fogalmazni, mert egy büdös szót nem lehetett érteni abból, amit írtál. Köszönet.

2012. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek a kapcsolatnak lassan vége.Ugyan ezt játszotta exem.Fáradt stb stb hagyjam békén mert h ha ő fáradt akkor nem lesz semmi,ha én a lelkem is kidolgoztam akkor is kellett csinálni.Szóval nem jósolok többet 1-1,5 hónapnál,tegyél valamit h ne így legyen. :)
2012. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!