Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem sejti, hogy félrelépt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem sejti, hogy félreléptem! Kérdezte is! Miért nézné el nekem? Én, persze tagadtam!

Figyelt kérdés
megcsalás

2012. márc. 28. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha volt bátorságod megcsalni, legyél elég bátor ahhoz is, hogy bevalld.


Amúgy nem tudom, miért nézné el neked. Én szerintem ott helyben mennék, hogy válok. Onnantól minek együtt lenni?

2012. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért vágod át a férjed? Nem szégyelled magad? Mondd meg neki, vállald a tettedért a felelősséget.
2012. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Egyszer-kétszer le lehet tagadni, de hosszabb távon biztos belebuksz. Esetleg írhatnál a szituációról, így nehéz mit mondani arra hogy elnézné-e. 31F
2012. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Tényleg! Miért nézné el neked?


Pedro

2012. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ezt kérdezem én is? miért nézné el nekem?

14 éve vagyunk együtt, 2 kicsi gyerek, szeret engem, azt mondja...ezek után fog-e?

de miért hanyagolt el minket 1-2 évig? mellette magát is elhanyagolta...gyerekeivel nem foglalkozott..szinte menekült a hobbi munkájába..

nem vonzódok hozzá..

2012. márc. 28. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem is szeretnéd ha elnézné. Nem is vonz, akkor miért lennél vele?
2012. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhanyagolt Téged évekig,Te pedig megcsaltad mert nem vonzódsz hozzá, akkor semmi értelme a folytatásnak. Ezek szerint már érzelem sincs, úgyhogy felejtős a dolog. Mondj el neki mindent és vess véget az egésznek.
2012. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dugni lehet barkit de szeretni mar kevesbe. a kerdes az hogy meg szereted-e vagy sem?!
2012. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tegez ***** válasza:

Hogyhogy semmi értelme ? Van két kisgyerek.

Amúgymeg nem tudjuk hogy csak szexuálisan nem vonzódik, vagy semennyire.

Lehet szeretőt is tartani, de ahhoz meg kell egyezni, hogy a kicsik érdekében egy ideig együtt maradnak, de ki-ki félre jár. Ki a szexpartneréhez, ki a munkájába temetkezni. Feltehetően van belőle plusz pénz. Szegényen még szarabb az ilyen helyzet. (Meg az összes többi is.)

Amúgymeg egy-két év nehéz helyzet után (közben) lehet segíteni is a másiknak, ha van erő, türelem, megértés stb. hozzá.

Abból hatalmasat profitálhat az egész család.

Még most se késő !!!

2014. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!