Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » SEGÍTSÉG! Mit tegyek? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Mit tegyek? Ki mellé álljak? Beleszóljak egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő. A legeslegjobb barátnőm, akivel kb kisbaba korunk óta ismerjük egymást, 2,5 éve együtt van a pasijával, akit nagyon szeret. 1 éve együtt is laknak, a barátnőm fülig szerelmes, és egészen mostanáig azt hittem, hogy a srác is az a barátnőmbe, mert rendes pasinak tűnt.

De tegnap rájöttem, hogy a srác csalja a barátnőmet. :S


Ez még nem lenne olyan nagy gond, ha csak ennyi lenne, én egyenesen mentem is volna a barátnőmhöz, hogy leleplezzem a pasiját... csakhogy a gyerek a saját húgommal csalta meg! :S

Nem tudom, mit tegyek, nincs szívem ezt tétlenül nézni és figyelni, hogy a barátnőmet felszarvazza az a gyökér, de mégse márthatom be a tulajdon kishúgomat! :S


Ti mit tennétek? Szólnátok a lánynak? Vagy inkább tartsam a számat és ne másszak bele a dologba? Árulónak érezném magam, ha hallgatnék... de akkor is, ha beköpném a tesómat. :S Most szerintetek mit tegyek?


21/L (barátnőm 21/L, húgom 19/L, srác 22/F)



2012. ápr. 7. 15:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
csináljátok négyesben. minden pasi álma hogy egyszerre 4 csajjal legyen együtt!
2012. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el a barátnődnek és utána ne szólj bele.Hiába hogy a húgod attól még hülye volt hogy hagyta pont annyival segítesz többet bnődnek mint amennyivel megérdemli ..
2012. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%

a húgodat megba**nám.

még illene is hozzám és is 19 vagyok.

küldesz róla képet?

nem élek vissza vele és nem is használom fel sehol.

és a srácról is küldesz nekem?

azzal sem élek vissza.


egyébként én a te helyedben szolnék a barátnődnek, ha már kisbaba korotok óta ismeritek egymást, akkor az már jó régi barátság.

Szóljál te bolond, mire vársz?

várom a képeket!

2012. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

hugom 19/l .. ez azért erős:D

szerintem beszéld meg a hugoddal mi legyen, meg hogy a barátnőd nagyon fontos neked, és kérd ki a véleményét. lehet hogy a hugod csak futókalandot tervezett a sráccal, és neki nem számítana ha megmondod neki.

2012. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Beszélj a tesóddal, meg a barátnőd pasijával, hogy tisztázzák magukat a barátnőd előtt és ne csalják titokban, meg hazudjanak a képébe.
2012. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hűű ez eléggé komplikált! Nos az én véleményem a következő! Szépen beszélj a hugoddal,hogy nagyon gyorsan fejezze be! Utána menj el a barátnődhöz és mondd el neki,hidd el a testvéred mindig a testvéred marad...de barátokat nehéz szerezni! Főleg,ha ilyen kis korotok óta együtt vagytok! Tudod ahogy szokták mondani,mindenki kapja meg a megfelelő büntetést..a hugod volt ostoba,hogy egyántalán engedett a csábításnak! Bűnhödjön is érte :)
2012. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Hú tényleg van gubanc a dologban..

Élősszőr:. pasijával kell megbeszélni utána húgoddal és utána rajtad múlik.Ha mindketten mást mondanak v hogy szeretik egymást hát nem is tudom...

De szerintem a barátnőd megérdemli az igazságot de a húgod is mert a húgod.. x)

Na a lényeg:. a pasival és a húgoddal együtt beszéljétek meg hármasban.. úgy a legokosabb döntés (sztem)

2012. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
A hugoddal beszélném meg először a helyedben.
2012. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A húgomat már tegnap este kérdőre vontam. Illetve csak leültem vele beszélgetni, és kérdeztem, hogy van-e valami, amit szeretne elmondani nekem? Aztán végül is kibökte, hogy igen, és elmondta, amit már tudtam, de szegénykém elkezdett szörnyen sírni, és kérte, hogy ne mondjam el senkinek, tudja, hogy nagyon rosszat csinált, de ő annyira szereti a srácot, így meg úgy szerelmes, és abba fogja hagyni, megígéri, stb, stb, és hát megsajnáltam. :( Meg hát mégis csak a húgom. :( De ezek után nem tudom, hogy el mondjam-e a barátnőmnek, vagy inkább hallgassak róla?

És amennyire a húgom belesett ebbe a szemétládába, majdnem biztos vagyok benne, hogy nem fog tudni kimászni ebből a szerelmi háromszögből. Mármint, ha a srác újra bepróbálkozik nála, ő megint igent fog neki mondani, ezt majdnem 100%-ra tudom... :S

2012. ápr. 7. 15:21
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Budapesten laktok?

akár találkozhatnánk is.

2012. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!