Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » SEGÍTSÉG! Mit tegyek? Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Mit tegyek? Ki mellé álljak? Beleszóljak egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő. A legeslegjobb barátnőm, akivel kb kisbaba korunk óta ismerjük egymást, 2,5 éve együtt van a pasijával, akit nagyon szeret. 1 éve együtt is laknak, a barátnőm fülig szerelmes, és egészen mostanáig azt hittem, hogy a srác is az a barátnőmbe, mert rendes pasinak tűnt.

De tegnap rájöttem, hogy a srác csalja a barátnőmet. :S


Ez még nem lenne olyan nagy gond, ha csak ennyi lenne, én egyenesen mentem is volna a barátnőmhöz, hogy leleplezzem a pasiját... csakhogy a gyerek a saját húgommal csalta meg! :S

Nem tudom, mit tegyek, nincs szívem ezt tétlenül nézni és figyelni, hogy a barátnőmet felszarvazza az a gyökér, de mégse márthatom be a tulajdon kishúgomat! :S


Ti mit tennétek? Szólnátok a lánynak? Vagy inkább tartsam a számat és ne másszak bele a dologba? Árulónak érezném magam, ha hallgatnék... de akkor is, ha beköpném a tesómat. :S Most szerintetek mit tegyek?


21/L (barátnőm 21/L, húgom 19/L, srác 22/F)



2012. ápr. 7. 15:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én a jövőt így tudnám elképzelni:

1. Elmondod a barátnődnek barátnőd lehet megveri húgodat, húgod utáni fog emiatt. A barátnőd szakít a hapsival azt összejön a húgoddal akit csalni fog úgy mint a barátnődet.

2. Nem mondod el a barátnődnek a hapsi csalni fogja továbbra is a húgoddal majd később kitudodik, megutál a barátnőd, hapsi összejön a húgoddal kit csalni fog.

Akárhogy nézzem te jársz rosszul szal még ötletem sincs hogy lehetne biztos megoldást találni a problémára.Csak hazugságok árán tudnál kievéckélni, de az meg nem jó megoldás. Hát mindenesetre sok sikert és hallgas a megérzéseidre és bízzál benne hogy jól döntöttél.


20/F

2012. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 AlinaHella ***** válasza:
szerintem mindenképp mondd meg! a húgodat pedig megkímélheted,egyszerűen nem mondod el a nevét,nem is szükséges,itt az a fontos,hogy a srác nem hűséges. esetleg a fiúnak megadhatod az esélyt,hogy vagy ő mondja el,vagy te.
2012. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Sztem a barátnődet meg a pasiját hívd át magatokhoz, mikor a hugod is ott van, és szimplán kérdezz rá a srácnál, hogy van-e valami mondanivalója a számotokra. Abszolút csapdába kerül, mert mindegy kit választana, mindketten elhajtják majd (normális esetben). ÉS így még csak nem is te leszel a szar.
2012. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Pocsai Réka válasza:
Az utolsónak van igaza teljes mértékben, szemtől szembe mindenkivel!
2012. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, merjek-e szólni... de ha meg nem szólok róla, és később kiderül, a barátnőm meg rájön, hogy végig tudtam mindenről, mégse mondtam el, az is tragédia lenne... :S
2012. máj. 1. 10:54
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mondd meg a hugodnak,hogy már nem gyerek és felelősséget kell vállalni tetteink következményének. és hogy értse meg,hogy a barátnődnek el kell mondanod,hogy megcsalták.

és ha már volt képe a hugodnak ilyet tenni,jóvátehetnél azzal,hogy legalább engedi elmondani az igazságot és nem meghúzodva sírni.:/

szerintem az lenne a legjobb ha mindenki tudna mindenről.

de ha esetleg ez ennyire nem megvalósítható (de az:D) akkor max mondd el a barátnődnek,hogy megcsalta stb de nevet ne említs,hogy kivel.

2012. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

na mi van?

mit tettél?

hmmmmmmmmm?

2012. máj. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha a húgod 19, akkor még valószínűleg otthon lakik, így a szüleid is rövid időn belül megtudhatják a dolgot...
2012. máj. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

de ne már valamit csak csináltál már te hülye tyúk.

vagy már több mint egy hónapja kurnak te meg csak nézed????

2012. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A bnőd észre fogja venni, hogy valami nincs rendben veled. Mondd el neki, és azt is, hogy a húgod beleszeretett, de nem tehet róla. Szidd a pasiját, és akkor eltereled a figyelmet a húgodról valamennyire.

Nagyon nehéz helyzetben vagy! A húgod meg fog bocsátani. Én ezt látom legésszerűbbnek.

2012. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!