Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha egy discoban elég kéjes táncot ejtettem egy sráccal?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt barátommal.

Teljes a bizalom, de a hétvégémet egy discoban töltöttem a haverokkal.


Iszogattunk, aztán egy kicsit elszaladt velem a ló és egy veszélyeset táncoltam 2-3 fiúval.

Igaz, volt taperolás, de ha többet akart mindig lekoppintottam.


Nem szokott előfordulni velem ilyen.



2012. ápr. 22. 13:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%
11-es, te egy álszent majom vagy vagy simán túl sok valóságshowt nézel, ha ennyire félrebillent az értékrended. Nemtől függetlenül ugyanúgy megcsalás, ha ellenkező neműekkel vergődök a diszkóban, a párom nélkül, ilyen rohadt egyszerű. Megnézném, mit szólnál, ha a szerelmed másokat taperolna illetve hagyná, hogy őt taperolják. Szerintem máris nem lenne akkora a szád. És most leülhetsz, egyes.
2012. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11eshez hasonló véleményen vagyok. Nyilván ha ott a pasid vele ejted a táncot, már ha hajlandó táncolni, de lehet hogy csak most kezdesz rájönni hogy valamiben hiányt szenvedsz tőle.. de ne így legyen.. Sok sikert
2012. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%
a 11-es és 12-es válaszolók tuti, hogy lányok akik a ribancságukat ezzel próbálják palástolni!!!
2012. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%
Ne azt nézd, hogy a többi lány hogyan rib*nckodik, hanem, hogy miként tudsz a lehető legtisztességesebben élni. Törekedj erre, és csak az igyon, aki képes kontrollálni magát...
2012. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
23%

kicsit égő duma már ez a 2leülhetsz, egyes". :P


azt írtam, amit gondolok. egy tánc egy ellenkező neművel semelyik részről nem megcsalás. csak a nagyokos pasik szeretik azt hinni, nekik mindent szabad, a nőknek meg nem. hát akkor bukta van, ébresztő!!! :DDD

2012. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem viszket a p*csám! Azért mentem le, mert lehívtak a barátaim. Nem voltam segg részeg, megittam 3 barackot a hangulat miatt.

Nem értem most miért én lettem itt hirtelen a legnagyobb ribi.. valahogy kicsit eltúloztok mindent.

Ha 3456467 sráccal smároltam volna és 54353435 srác meg is b*szott volna, na akkor igen! Akkor ribi lennék, de így nem értem mit kell f*szfejkirálykodni..

2012. ápr. 22. 15:52
 17/21 anonim ***** válasza:
15%

na is törődj velük, azok a pasik, akiknek nincs önbecsülésük, meg önerőből soha semmit nem értek még el az életben, szeretnek másokat szidni. miért is figyelnél ilyenekre?


amíg nem teszel olyat, amit csak és kizárólag a pasiddal csinálnál, addig nincs megcsalásról szó. a pasik mondjanak, amit akarnak. ha egy nő szemez egy pasival, akkor r.banc. hát persze.

2012. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Már megbocsáss, de nem azt kérdezted, hogy csak azokra a válaszokra vagy kíváncsi, amik megerősítenek abban, hogy nem vagy egy csalfa ribi. Azt kérdezted, megcsalásnak számít-e amit tettél. A legtöbben azt írták, hogy igen. Ha nem tetszik a negatív válasz, mi a f.nak kérdezed meg?
2012. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

17-es, hogy te mekkora egy hülye vagy.

Te helyből hülyébb vagy mint más nekifutásból!

2012. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

kicsit égő duma már ez a 2leülhetsz, egyes". :P


azt írtam, amit gondolok. egy tánc egy ellenkező neművel semelyik részről nem megcsalás. csak a nagyokos pasik szeretik azt hinni, nekik mindent szabad, a nőknek meg nem. hát akkor bukta van, ébresztő!!! :DDD



Összecsapva, tagolatlanul írva sokkal nagyobb gáz, már ne is haragudj, te kis agyoniskolázott. Ajánlom szíves figyelmedbe, hogy forgasd többet a nyelvtankönyvedet. Na erről ennyit:P

Másfelől attól függ, hogy milyen táncról van szó. A kérdező nem épp keringőzött egyet az Operabálban, hanem ahogy ő maga is írta, "kéjesen" mással táncolt és ráadásul több csávóval és ha ez valakinek nem meríti ki a megcsalás fogalmát, annak ajánlok egy kiadós tarkónlövést.:D

2012. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!