Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha megcsal a párotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsal a párotok és kiderül utána kibékültök (vagy nem váltok el), de mikor hozzád ér (legyen simogatás vagy csók) titeket nem ráz ki a hideg, fagytok meg a kezeibe?

Figyelt kérdés
Mármint h közbe arra gondoltok h pár héttel ezelőtt mással csinálta ugyanezt legyen az ölelés vagy szex.

2012. ápr. 23. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
nem mert utána már nem bízok benne és csak meg akarom kettyinteni, aztán ha úgy látom h nem hibázik akkor még jól is jártam
2012. ápr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A megcsalás nálam nem elfogható! Sajnos ha engem megcsalna nem érnék hozzá többet, de ő se hozzám.
2012. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés nálam érvényét veszti annál a pontnál, hogy ha megcsal és kibékültök...

Ha megcsal, akkor szevasz. Én mondtam, minden további nélkül hajlandó vagyok hiszti nélkül kilépni az életéből, elfogadom bármilyen döntését, ha új barátnőt szeretne azt is, nem fogom megkeseríteni, de ha ezek után megcsal, akkor nagyon megbánja. Számomra ez akkora árulás, főleg mivel én szívvel-lélekkel odateszem magam, hogy nem is merül fel bennem a megbocsátás.

21L

2012. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

velem volt már ilyen, én megbocsátottam, és nem vagyok kíváncsi a de balf.sz vagy, meg is érdemled kommentekre. nem ti vagytok az én cipőmben, ennyi.

egy darabig nálam is ez volt. mondjuk nem durva megcsalásról volt szó, hanem annyi volt h kocsmában volt a haverjával, részegek voltak. egy csaj rámászott, tálcán kínálta magát. smároltak, és a csaj többet akart. elkezdte markolászni a farkát, h leszopja. erre barátom észbe kapott, h egyrészt bnőm van, úristen mit teszek, másfelől mekkora egy ótvar ribanc az, aki nyílt színen markolássza a farkam és akár ott helyben leszopna. hazajött, a csaj meg kiakadt, h mekkora bunkó. elmondta nekem, mert bűntudata volt. hosszú-hosszú ideig még csak meg sem tudtam ölelni, nemhogy szex. azt éreztem, h ha hozzáérnék, akkor valahol hozzáérnék a csajhoz is. előbb ő markolászta a farkad, most meg belémdugod? ugyanmár... idővel, és persze hosszas vezekléssel és megbánással a részéről, de elmúlt.

2012. ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

#4 Ne haragudj az öszintesegemert, de szörnyü vagy! A baratod nem csak, hogy eszbe kapott, visszautasitott egy nöt es meg öszinten el is mondta neked, meg vezekelnie is kellett, hogy ujra hozzad erhessen??? A törteneted szerint nem nyomult a csajra, nem eppen egy olyan szorakozohelyre ment, ahol ilyesmiben lehet remenykedni es nem is elt az alkalommal, amiröl lehet, hogy soha nem szereztel volna tudomast!

En ezzel nem a megcsalast vedem, mert az, amit szegeny baratod tett, nem megcsalas volt! Örülj, hogy ennek ellenere megis vegigküzdötte a vezeklest, de lehet ezzel igazi papucsot faragtal belöle!

2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt egy olyan eset hogy a párom megcsalt, viszont én nem tudtam meg csak pár hétre rá, és amíg nem tudtam nem volt gond a szexel, de mihelyst megtudtam, és utána is jártam biztosra, nem tudtam egyszerűen megbocsátani neki. Nagyon szerettem, és igaz hogy sokáig szenvedtem hogy ezt meg tudta tenni. De nem is akartam már később tőle semmit mert aztán egy idővel ez átváltott bennem gyűlöletté, úgy érzetem hogy totál hülyének nézett, és nem érdemeltem meg. Tehát tudom miről beszélsz, és én nem sem tudnék már úgy nézni rá vagy úgy ölelni mint azelőtt. Ha "véletlen" megcsalás ha "direkt" megcsalás.
2012. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5ös

nem ismersz, ezért ne ítélj. a barátommal korábban komoly gondok voltak, mert nagyon sokáig, amikor összejöttünk, mellettem társkeresőzött. ígyhát ez a megcsalás terhelte a dolgot, nem egyedi botlás volt. és sajnálom, de nekem nem fér bele a smárolás sem. nem szabadott volna hagynia, h idáig fajuljon a helyzet, h smároljanak. plusz azért IS mondta el, mert rosszul hazudik, többek között el buktatta le. nem ismered a szitut, ne ítélkezz. csak egy zanzásított szeletét adtam a valóságnak, igyekeztem a kérdésre adott válaszra koncentrálni, nem elregélni az életem egy saga keretein belül. :)

2012. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
plusz ceeeegény barátom társkeresőn ismerte meg a csajt, igaz, a kocsmában véletlen futottak össze. de akkor már jártunk, mikor megismerte és felvette vele a kapcsolatot.
2012. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazad van! De en is csak erre a rövid összefoglalora reagaltam, ami igy teljesen masmilyennek tünt az en szememben, mint amilyennek szantad.


Hogy a kerdesre is valaszoljak: Nem tudom, hogy hol huznam meg a hatart, hogy kepes lennek e megbocsatani egy csokot vagy sem, de ha parom lefekszik valakivel, akkor nem lennek kepes folytatni a kapcsolatot.

2012. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen helyzetbe kerülnék, valószínűleg nem is hagynám neki egy ideig, hogy öleljen, csókoljon, simogasson. Már ha meg tudnék neki bocsájtani. Nem is tudom... Azért tartom magam annyira, hogy nem tűrnék el egy csókot sem, de nagyban függ a körülményektől. Ha nem szeret, egy ártalmatlan flört is elég a szakításhoz, ha viszont szeret, talán még a szexet is megbocsátom.
2012. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!