Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat egy lány, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy lány, ha van ölelés, puszi, simogatás (pl. lazán engedi hogy a combját, arcát simogassam és sok újabban viszonozza is), de saját bevallása szerint csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés
A csaj amúgy singli. Az ilyen csak inkonzistens, nem tudja mit akar, játszik vagy csak nagyon közvetlen? Mielött valaki a kort kérdezi, mindketten 20-as éveinkben vagyunk. Én amúgy benne lennék egy kapcsolatban, csak azért azt nem igazán szertném, hogy rámozdulok és ezzel a barátságnak annyi.
2012. febr. 14. 11:40
 1/7 nielindi ***** válasza:
80%
érdekes. én egyik barátomat sem puszilgatom, simogatom, ölelgetem csak ugy...
2012. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem barátság. Élvezi, amit csinálsz, de nem akar veled járni, mert játékként kezel.
2012. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem lehet, hogy hiányzik neki a gyengédség, a szex? És emiatt jól esik neki, de többet nem akar, akár ugyanabból az okból, mint Te (a barátság kockáztatása).

Hasonló helyzetben vagyok, csak nőként, de mondjuk mi mindketten küzdünk azon, hogy barátságként kezeljük...

2012. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Baráti lányaimmal ilyen meg se fordult egyikőnk fejében sem s szerintem ha megtörtént volna, már nem barátság. Persze lánya válogatja. Amúgy nekem a leírtaidból lejön, h a csaj a "b*szna má" szakaszban van, csak még kell neki egy kis ösztönzés, vagy lökés, h oldja a gátlásait.
2012. febr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is hasonlóan látom, mint itt néhányan, valahol barátságon ez már túl van, de a kapcsolaton innen. A gondom, hogy ezt nagyon nem tartom stabil állapotnak.

Amúgy kb. 1 hónapja tudja, hogy én benne lennék egy kapcsolatban, de ez az egész közeledés játék utánna kezdődött.

Megbeszélni eddig nem vezetett sehova szóval nagyon azon vagyok hogy se szó se beszéd megcsókolom a következő adódó alkalomnál, aztán meglátjuk merre megy...

2012. febr. 14. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
csak játszik veled és nem akar többet
2012. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ez túlságosan hideg logika, de a dolog amúgy is hosszú távon veszett fejsze.

1. Megpróbálom és klappol...akkor jó

2. Megpróbálom és nem megy...akkor annyi a barátságnak

3. Nem próbálom meg, és felszedi valaki...akkor is vége a barátságnak


Szóval asszem nincs veszteni valóm, én ebből max nyertesként jövök ki, vesztesként semmiképp.

2012. febr. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!