Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A ti értékrendetek szerint ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti értékrendetek szerint ez megcsalás volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel beszélgettünk szerinte az volt és nagyon szemét voltam hogy ezt tettem,csodálkozik hogy a párom megbocsájtott.


Nos.A kapcsolatunkban volt egy olyan szakasz hogy a párom nem foglalkozott velem,szinte levegőnek nézett.Besokkaltam,többször leültünk megbeszélni,szerinte én túloztam el.Megmondtam neki hogy ez igy nem mehet tovább és ha igy marad szakitok.Még aznap külön szobába költöztem,külön tv-tem,ettem minden,amennyire csak lehetett kerültem őt.Gyakorlatilag szakitottam bár a párom ezt nem fogadta el.

Bejelentettem hogy randim van egy fiúval,amely randira el is mentem.Ott semmi nem történt se kézfogás se csók se semmi,egy kávé mellet elbeszélgettünk.

Párom ezek után belátta hogy hibázott,nem figyelt rám,megbeszéltük a dolgot és azóta is együtt vagyunk.


A barátnőm szerint ez megcsalás hisz más férfinak kerestem a társaságát,nem beszélgetés céljából,ismerkedtem,kerestem egy új párt.



2012. ápr. 26. 09:40
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
nem az.
2012. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:

Én azzal vártalak volna haza randiról, hogy a cuccaid a lakásajtó előtt várnak. :)


Ő él nálam:)

2012. ápr. 26. 10:16
 13/50 anonim ***** válasza:
78%
Nem megcsalás, viszont szerintem nagyon gáz ilyet csinálni. Nem figyelsz rám? Na majd én megmutatom neked! Elég érett viselkedésre vall...
2012. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

10:17


Ebben a helyzetben te mit tettél volna?

2012. ápr. 26. 10:23
 15/50 anonim ***** válasza:
76%

"Ő él nálam"


Akkor arra jöttél volna haza, hogy leléptem.

2012. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Akkor arra jöttél volna haza, hogy leléptem.


Előtte volt ez a lehetőség is,nem hibáztattam volna érte.

2012. ápr. 26. 10:27
 17/50 anonim ***** válasza:

Így nem tudom megválaszolni, mivel nem ismerem a teljes sztorit, hogy ki hibázott és miben, mert sokszor mindkét fél benne van vastagon...

Nálunk is volt ilyen időszak egyébként, mikor párom nem figyelt annyira rám, nem is igazán volt ideje sajnos, de azon túl, hogy néha nyafogtam egy sort, több programot szerveztem a barátnőimmel, lefoglaltam magam és valahogy "észrevéltenül" helyre rázódtak a dolgok.

2012. ápr. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes szituáció.


Nem tudom minek ítéljem meg a dolgot. Minden esetre nálam már nem fér bele, ha a párom mosolyszünet alatt mással randizgat, én sem tenném.

2012. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

a páromnak is van olyan időszaka , hogy nem figyel eléggé rám, és van mikor én sem, mégsem randizgatunk másokkal. Nekem ez nem férne bele, vagy együtt vagyunk vagy külön, olyan nincs, hogy most rossz a kapcsolat és rohanunk máshoz vigasztalódni.


Épp tegnap találkoztam egy öreg nénivel aki a párkapcsolatról beszélt nekem, mondta hogy 61 évig éltek együtt a férjével és nem érti, hogy miért ilyen meggondolatlanok a mai fiatalok akik kis veszekedés után már szakítanak is majd egy két hét elteltével újra együtt vannak, mondta, hogy ők is volt mikor vitáztak de a gondok elől nem elfutni kell hanem megbeszélni, mindenkinek van hibája ezzel együtt kell elfogadni a másik ember, nem megváltoztatni kell hanem elfogadni.

2012. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

Hibásak voltunk mindketten,én legfőképp abban hogy hagytam idáig elfajulni a dolgokat hogy már a kávét is a számitógéphez kérte.Talán ha rögtön az elején erélyesebb vagyok akkor nem jutott volna el erre a szintre a kapcsolat.

Lehet későn kezdtem el kapálózni,megjavitani ami elromlott köztünk,szerencsére még nem túl későn.

Az eset után nem csak ő,én is változtattam néhány dolgon hogy ne jussunk megint el erre a szintre.

2012. ápr. 26. 10:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!