Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az orális szex neked megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az orális szex neked megcsalás? Adni vagy kapni?

Figyelt kérdés
Elsősorban komoly párkapcsolatban élők veleménye érdekel indoklással. Konkrétan ha a hölgy részesít orális örömökben egy "barátot". Mind 2 fél párkapcsolatban él, ezért (is) találkoztak, szóval előre megfontolt szándékkal történt. Józanul. 32-33 évesen. A nő adott, nem kapott, de szívesen adta. Korral, nemmel, indoklással!

2012. ápr. 30. 09:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Leírod, hogy miért kérdezted?
2012. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

24N-el egyetértek.


Már önmagában is gerinctelenség megcsalni valakit (márpedig leszopatni valakit igencsak félrelépés), de a legnagyobb gáz, ha valaki még csak arra sem képes, hogy elismerje a tetteit, ehelyett hárít és kapálózik, hogy ő nem is tett semmit.

28N

2012. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Én az "aktív nő" vagyok. Részemről érzelem is van, nem kevés, 10 éve ismerjük egymást. Én is úgy gondolom, h ez megcsalás mind a 2 részről. A pasi áltatja magát azzal, h ez nem az, mert ő nem tett semmit.
2012. ápr. 30. 11:06
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalta a barátnőjét, úgy hogy közben téged kihasznált. Mert nem kaptál semmit, ergo olyan mintha ( és most ne haragudj a hasonlatért) egy k.vát hívott volna fel magához. Csak veled jobban járt mert nem kellett fizetnie. Sőt még érzel is valamit, szívesen csináltad... Nem érzed magad kihasználva?


Egyértelműen megcsalás, és egyértelműen kihasználás feléd.


23/l

2012. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőm valaki más farkát csócsálná, és nem az enyémet, akkor igencsak megcsalva érezném magam.

MEGCSALÁS, nem értem ez hogy lehet kérdés...

16/F

2012. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Dehogynem úgy éreztem magam utána. Ki is voltam borulva, mert természetesen nem így lett tervezve. Ezen a részén viszont már túltettem magam.

Most ez a véleménye volt, ami újból kicsapta a biztosítékot. Mondjuk nem baj, jó úton vagyok, h kiábránduljak belőle. :)

2012. ápr. 30. 11:59
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi már bőven elég kéne hogy legyen hogy kiábrándulj. Egy ízig vérig férfi az nem játszadozik így egy nővel, nem használja így ki, és utána nem menti magát azzal hogy "dehát én nem csináltam semmit" lényegében ez a pasi rettentő férfiatlanul viselkedik veled.

Hagyta hogy megalázd magad, átvert és vidd el te a balhét mert te voltál a "gonosz" aki lesz.pta.


Most komolyan, mit vársz? Hogy viszonozni fog neked bármit is? Se érzelmet, se gesztust nem kapsz és egy ilyen helyzetben is csak átvert. Hogy tudsz egy ilyen iránt egyáltalán érezni valamit? nem értem...

2012. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
megcsalás. kicsit árnyalja a dolgot, ha a megcsalt is tud róla.
2012. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon undorító.Igen ez is megcsalás,mert a saját párjával csinálja a dolgot ha szereti,ne pedig mással.

20/L

2012. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

Monica Lewinsky óta az "orális szex" nem "szex". Clinton is megmondta, hogy csak szórakoztak nem szexeltek!


Eddig nem volt párkapcsolatom, nem tudom hogyan reagálnék, ha a barátnőm leszopna egy másik pasit.


20/F

2012. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!