Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeret a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret a barátnőm, akkor miért van velem?!

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mit érez...lehet, hogy hülyeségeken agyalok megint, de úgy érzem, hogy nem szeret.

Velem van, okés elvagyunk minden, de alig bújik oda, látom rajta azért azt a nézést hogy jelentek neki valamit, de mégsem hiszem el...vagy nem tudom megfogalmazni. :/

7 végente találkozunk, most kimaradt egy 7 vége, tanul sokat, mert mindjárt érettségi, oké, de nemhiszem el hogy annyi ideje nincs hogy elküldjön pár sort akár facebookon is, hogy szeretlek, vagy valami...:/ (nem mellesleg tudom, hogy internetezik simán 2-3 órákat naponta, sőt beszél más srácokkal is)

ez is a baj, nagyon féltékeny vagyok, és nem bízok benne. van is rá okom, de ebbe nem megyek bele.

én nagyon nagyon szeretem őt, és nemértem, hogy ha nemszeret engem, ha van más pasi a dologban, ha csak azért van velem mert kinézek valahogy (ezt sokszor hangoztatja, hogy jó pasi vagyok), akkor miért nem dob ki?! felfognám, és nehezen de feldolgoznám, hogy hiába szerettem nemvolt elég...:/

csak azt az egyet nem szeretném, hogy míg velem van, 7 végén, 7 közbe, meg más pasikkal andalog...:/

de bármikor rákérdezek, erre, mindig az a válasz, hogy nincs más, ha lenne elmondaná, de nincs, és hogy szeret nagyon engem, én vagyok az "igazi" neki...

miközben meg nempont így viselkedik.

csak arra lennék kíváncsi, mégis, hány pasinak mondta a már ezt?!

áhh sz*r az egész...de én gyáva vagyok kidobni, mert tényleg odavagyok érte nagyon, ő meg....olyan, amiylen.

mondjuk, tény, hogy tapasztaltabb a hosszabb párkapcsolatokba mint én.

21/F

18/L

9 hónapja együtt, de szinte minden megtörtént már a kapcsolatunkba ami megtörténhet....:/



2012. ápr. 26. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van kivel szexelnie.
2012. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

mert amugy nem lenne?! meddig tartana összeszednie egy pasit, akár csak szexre is....ugyan...

csak az bánt, hogy nem belém szerelmes :/

2012. ápr. 26. 10:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem a szexről van szó, csak kapcsolatfüggő. Jól esik neki a biztonságérzet, hogy van valakije, nincs egyedül. A hétvégenként találkozás meg nem elég ahhoz, hogy kibukjon nála, hogy nem jó neki a kapcsolat.


Az ilyen állóvíz csajoknál ez úgy szokott történni, hogy majd jön egy másik pasi, és majd akkor leszel lapátra téve (sok esetben ezt nem bírja el a lelkiismeretük, ezért olykor a pasi lesz a hibás mindenért). Nem mondom, hogy szakíts vele, de valamit muszáj lépned, mert különben nem érzi meg a hiányod. Valahogy rá kell vezetned, hogy neked ez szar, és ha nincs változás, a kapcsolat nem működhet tovább. Ha változtat, jó, ha nem változtat, akkor legalább tovább tudsz lépni.

2012. ápr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy csak lazán túlbonyolítod, és tényleg tanul?

Nem mindenki bújós, nem mindenki mondja naponta 80x a másiknak, hogy szereti, de az attól még úgy van. Székely vicc: Apjuk, te szeretsz még engem, sose mondod

-Asszony, mikó elvettelek, az oltárnál mondtam neked, hogy szeretlek, ha változás lesz, szólok.

Persze nem ártana többet találkozni, a hétvégi találkozásokkal azt is nehéz kimutatni, mennyire fontos a másik, a hiányt is nehezebb érezni, hisz sose vagy vele, nincs ami hiányozzon. Barátnőmmel 4 évig szinte csak hétvégén találkoztam, neki is ez volt a baja, hogy nem érzi, hogy szeretem. 1 éve együtt élünk és azóta eszébe sem jut, mert ki tudom mutatni.

Nem egyszerű eset ez, ha sokat vagy vele, az a baj, ha keveset, az a baj, találd meg a középutat.

2012. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

9 hónapja együtt vagytok és te végig azt érzed, hogy nem szeret? Vagy csak egy bizonyos ideje érzed úgy? Mert nem mindegy....


Figyelj,őszinteségen múlik minden. Mond el neki, hogy úgy érzed elhanyagol...A legközelebbi hétvégés talin mindenképp valami tuti programot szervezz meg!Akár egy kirándulást v valamit. Esetleg valami aprósággal meglephetnéd(1 szál vörös rózsa!)

2012. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ok nélkül nehéz megmondani, de az az érzésem, hogy csak paranoiás vagy.
2012. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!