Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyennek gondoljátok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek gondoljátok azt, hogy szakítottam a párommal egy másik személyért, akivel aztán csak beszélgettem, de nem történt semmi. Rájöttem, hogy szeretem a páromat, ő a mindenem. Megérdemlem ezek után? Mit tegyek, hogy jobban bízzon bennem?

Figyelt kérdés

2012. máj. 1. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ezt már elrontottad.
2012. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor abszolút nincs már esélyem nála?Bármennyire is megbántam és mindennél jobban szeretem?
2012. máj. 1. 15:05
 3/16 Vicuska87 ***** válasza:
Ezt beszéld meg vele, de az biztos, hogy jó nagy hülye vagy!
2012. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem korrekt voltál h elmondtad és utánna léptél. Nehéz kérdés mert elmondhatod neki hogy mi a helyzet ..-de nehéz innen ujaraépíteni egy kapcsolatot. Szerintem ..ha szakítottál ,nem volt véletlen..
2012. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Miért nem gondoltál arra, hogy szereted mikor szakítottál vele? Teljesen értelmetlen, amit tettél (vagyis nem lenne az, ha tényleg ott akartad volna hagyni, de nem akarod). Szerintem nincs esélyed már, igen.
2012. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is tudom,hogy idióta voltam.De higgyétek el,nagyon sokat veszekedtünk amiért elhanyagolt engem.És azt kívánom,hogy soha egyikőtökkel se essen meg hasonló.
2012. máj. 1. 15:20
 7/16 Diavolino44 ***** válasza:

Az en bizalmam ketszer jatszhato el utana akarhogy konyoroghet..

Remelem neked osszejon azert!

2012. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha meg elhanyagolt, és most mégis kell, akkor az a bajod, hogy egyedül maradtál, nincs senkid, és még az is jobb, ami volt?

Akkor meg keress valaki jobbat.

2012. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon töpreng rajta,hogy mit tegyen,mert gyakran megtörténik ez az elhanyagolásdi(tanulás és távolság miatt),de nehéz neki a bizalom miatt.Ti minek örülnétek a helyében?
2012. máj. 1. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem való neked párkapcsolat....
2012. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!