Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó vagy rossz, ha a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz, ha a pároddal annyira egy hullámhosszon vagytok, hogy van, hogy szinte a másik fejébe láttok?

Figyelt kérdés

Én úgy véltem, hogy ez jó.

Exem szerint ez ijesztő... s hogy olyanok voltunk emiatt kb mint a testvérek...

Volt, hogy fel akartam neki tenni egy kérdést, s miközben a szavakat kereste, ő már válaszolt is.

Én gondolom ezt rosszul, hogy ezt pozitívnak látom?


24L


2012. ápr. 29. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem örülnék neki ha valaki még a fel sem tett kérdésemre válaszolna.. :) ijesztő lenne... de persze ha ez kompenzálja a testi dolog akkor a pasi csak örülhet.. :)
2012. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak fél a kötődéstől. Ez olyan mint ha rossz lenne,hogy 2 puzzle darab összeillik. Persze ennek is van olyan túlzása ami inkább taszító.
2012. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek vagyunk a párommal h kimondjuk amit a másik gondol meg válaszolunk arra is amit még meg sem kérdezett a másik. Az én párom nem ilyedt meg ettől. Mi inkább nevetünk ilyenkor egy jót :D
2012. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jó. :)
2012. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után unalmassá válik szerintem. Főleg azért, mert nem kell beszélni, nem kell kérdezni, hiszen tudod, hogy mit gondol a másik.
2012. ápr. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem válik egyáltalán unalmassá mert ez nem egy olyan dolog (ezek szerint veled még sosem volt ilyen mert akkor tudnád) h folyamatosan ez van és már beszélgetni sem kell. Ez csak így néha-néha. És nem arról szól ez a dolog h már nem is kell/lehet beszélgetni.
2012. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!