Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki melyik típusba tartozik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki melyik típusba tartozik? Általában harcoltok egy férfiért/nőért, vagy inkább hagyjátok a csudába, úgyis jön másik?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
embertől függ. ha nagyon szeretem, akkor küzdök érte, de csak addig, amíg nem csinálok magamból hülyét, vagy ha látom, hogy van értelme. ha meg nem érdekel, nem látom értelmét vagy a belefektetett energiának az értelmét akkor hagyom a p*csába. 20L
2012. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Vörös?
2012. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább az előbbi, de nem kéne, mert már jó párszor kiröhögtettem magam ezzel, elég idióta módon tudom én ezt csinálni.
2012. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Harcnak nem is nevezném, mert az a csata mezőn van.

Értelmes emberek nem harcolnak, ha nem látnak és bizonyítanak.

Aki az igazi, azért sem kell harcolni, de bizonyítani, igen.

Van olyan aki úgy fogja föl, hogy olyan mint a vonat,jön , majd megy. Az talán beteges gondolkodás. Mert ő is úgy lessz mások szemében, hogy jön és megy.

Szóval amig lehet , legalább is ez az én gondolkodásom, hogy amig lehet és van értelme ki kell állni a másik mellet. Amikor már ő , azt bizonyítja be, hogy nem szeret , nem becsül, de kölcsönös alapon. Magyarán mondva egyoldalúvá válik a helyzet, akkor nincs mit tenni. Az már tény és egyértelmű.

2012. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha már kapcsolatban állunk, akkor megpróbálok megtenni mindent annak megmentéséért. Utólag volt két olyan pasim is akik nem érdemelték volna meg, de én megpróbáltam rendbe hozni a viszonyt

20L

2012. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Majd la lesz normális párkapcsolatom,megmondom.Amúgy az eddigi párkapcsolataimban egy darabig küzdöttem,de amikor láttam,hogy fölösleges,akkor hagytam az egészet.
2012. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én harcos típus vagyok,de van egy határ,amíg nem megyek le kutyában és tudom hol a határ addig nincs gond,én ha vissza utasítanak még küzdök egy jó darabig,de csak finoman hogy ne legyen megalázkodás!Én mindig azt szoktam mondani,hogy én részemrő megteszek mindent és ha nem is jön össze akkor emelt fővel és tiszta lelkiismerettel tovább állok,szerintem érdemes küzdeni ha van érteme és van még egy kis halvány remény,legalábbis én szoktam de úgy hogy ne menjek le kis kutyába és ne is legyen megalázkodás
2012. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én harcos típus vagyok. A harc a szeretett személyért nem feltétlen azt jelenti, hogy 5ezer smst írok neki, hogy légyszi járjunk már még és ajándékokkal bombázom.

AZ is harc, mikor időt adsz a másiknak, mikor meg kell neki bocsájtanod, pedig ő volt a hibás, és amikor türelmesen vársz arra, hogy saját maga beismerje. Vagy harc a családoddal szemben, mert nem tudják a párodat elfogadni.. Ezek mind olyan harcok, amik csendesek és sokkal keményebbek, mint amiket a filmekben látsz.

2012. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az is szerintem tény, mint amiért sokan elválnak, hogy ,,nem vagyok belé szerelmes,, . Talán, mint ösztönös érzésre alapozva az élet egyes pillanatait, lépéseit, megélését. Van aki mindig a szerlmet várja. Nem tud nélküle élni és addig keres bármi áron is amig ,eg nem találja. Sajnos ma ennek ejelei szerinte, de akár ozeken az oldalakon olvasva meg vannak. Tudatosan , látni és a fölött, hogy érezni de nem csupán föllángolásból, de mint szemályiséget sokszor az emberek képtelenek.

Olvasva itt olyan férfiakról akik a gyermek születése után elhagyják családjukat, hát ők a domináns hím nevet adnám nekik. stb. Nekem van egy lány ismerősöm aki azt mondta 2 napi bezsélgetés és egyebek között, miután a feleségem hazament két gyermekkel a tuskó és pénzéhez szüleihez, hogy ez a nő tíz évig nem látta benned ezt , ezeket a jó tulajdonságokat, jellemet. Amit más aki tudta mit kell látni 2 nap alatt meglátott. Ilyen egyszerű.

2012. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy "sok hal van még a tengerbe".
2012. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!