Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudnám elmagyarázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elmagyarázni, hogy nem másztam rá a barátom haverjára, csak rettenetesen szeretem, mint embert?

Figyelt kérdés

Barátom haverját kb. úgy 5 hónapja ismerem. (legyen ő: T)

Nagyon aranyos. Ilyen kis tisze-tosza a srác, de tényleg olyan, mint egy plüssmaci.


Ő egy tipikus olyan ember, akit mindenki szeret.

Humoros, okos, aranyos, de ennyi. Helyes srác, de nem tetszik, mint férfi, és nagyon szeretem a barátomat. Soha nem csalnám meg, főleg nem a haverjával.


Viszont a többi haverjának mégis úgy jött le, hogy én rámásztam T-re, mert ha velük vagyok, állandóan csak T-vel vagyok, vele szórakozom, nevetgélek.


Nem több! Barátom nem féltékenykedik, nem is ő a baj, hanem a haverjai.

Fontos, hogy ne higgyék azt rólam, hogy ilyen hűtlen lány vagyok.


Jó, oké.. amikor náluk voltunk, akkor T megmutatta a mosdót, és megkérdezte, hogy kézenfogva mutassa e meg, én meg poénból belementem, és kézenfogva kivitt a szobából.


Barátom nem szólt semmit, mert megbízik bennem.



2012. máj. 6. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem a csávó oda van érted.
2012. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is több lehet a dologban...és azis lehet hogy a haverjai nem véletlenül hiszik azt, amit, hanem mondjuk tudhatnak valamit, amit ne nem...

szerintem kérdezz rá

amugy ha a barátodnak ez nem gond, akkor ne érdekeljenek T haverjai...

de ami biztos...én rákérdeznék T-nél, hogy mondja el az ő véleményét

2012. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rákérdeztem T-nél. Ő azt mondta, hogy én egy rettenetesen aranyos lány vagyok meg minden, de nem érzi úgy egyáltalán.

Tudja hogyan gondolom vele.


T-nek bejön a külsőm és szereti a személyiségem, de mivel a haverja barátnője vagyok, ezért tabunak számítok.

Ez nálam is így van.

Szóval most már így oké.

2012. máj. 8. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!