Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mecsaltból-megcsaló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mecsaltból-megcsaló?

Figyelt kérdés
Férfiak! Mi motivál ilyenkor benneteket?Az élettársam elhagyott egy hónapja (gyerek is van) ,mert viszanya van egy fiatal nővel,akibe "állítólag" szerelmes.De,tegnap eljött,teljesen rámindult,és már a main is túl vagyunk,mert ma is meglátogatott.1 hónap se kellett,hogy megcsalja velem-a megcsalttal-az újat.Férfi szemmel mit gondoltok erről?

2012. máj. 12. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem vagyok a helyedben. Ezt.
2012. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazándiból nem szeretem már,mert megalázott,és részemről -lehet csúnyán hangzik-de érzelemmentes volt a dolog.Csak arra voltam kíváncsi,tud e egyáltalán hűséges lenni valakihez? meg tényleg úgy van-e,ahogy hangoztatja fűnek-fának,hogy ő megjavult,megváltozott.
2012. máj. 12. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Van akinek nem elég egy p*nci.
2012. máj. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy úgymond bepánikolt, hogy egy nővel kell leélnie az életét. A legtöbb férfi szinte képtelen a monogámiára.
2012. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
te vagy neki a biztos pont, amire minden férfi vágyik, az új nő meg az izgalmas, változatos szex, amire szintén minden férfi vágyik. és mákja van, hogy egyszerre mind a kettő az övé. nem hiszem, hogy moralizálna, hogy most akkor jaj mit tettem, elvégre nem nő.
2012. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem többet ne feküdj le vele, ne add meg neki ezt az örömöt hogy egyszerre két nő is az "övé" mindenféle következmény nélkül.
2012. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6/6 igazad van! Nem is akrtam,nem is érdekel,nem is lesz folytatás részemről.Azért történt meg,mert így látom milyen "hűséges".Nálunk a kapcsolatunk kb:3. hónapjában jött először gyanú hogy megcsal,de mindent kimagyarázott,aztán 6 év alatt volt ilyen bőben,de mindíg "én agyaltam túl a dolgokat".Már látom hogy nem.Mindíg is ilyen volt,és már ilyen is marad.Lehet még majd az új partnert is tájékoztatom a történtekről...ha már miatta hagyott el minket.
2012. máj. 12. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább vállalná fel :/
2012. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!