Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, egy megcsalásná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy megcsalásnál a megcsalt fél is minden esetben hibás, vagy csak a megcsaló fél?

Figyelt kérdés
És miért?
2009. okt. 27. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
nem mindig hibás a meg csalt fél, de van, olyan, amikor az is hibás pl.:nem foglalkozik eleget a párjával!
2009. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb esetben azért történik megcsalás, mert az egyik embernek valami problémája van a másikkal (nem kap meg tőle mindent, újdonságra vágyik, már nem szereti úgy, mint régen, stb.), és úgy gondolja, hogy ahelyett, hogy ezt megbeszélnék egymással, könnyebb félrelépni. Szóval szerintem abszolút a megcsaló fél a hibás, és csak nagyon ritkán a megcsalt fél.
2009. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Az elöttem szólónak teljesen igaza van.

Van, hogy a pár csak kihasználja a másik felet és közben meg is csalja, de van hogy azért keres mást mert a párjáűtól nem kap annyi szeretetet, mint amit mástól megkaphat

2009. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem is hibásnak nevezném. Van, amikor már múlóban az érzelmek, a vége felé közeledik egy kapcsolat, de ezt mindig a benne lévő két ember alakítja. Tehát mindkettejükön múlik. Kisebb-nagyobb mértékben.


Nem értek egyet azzal, hogy csak az egyik fél okozza. Közben meg a másik mindent megtesz, odafigyel, törődik, ápolja a kapcsolatot. És nem veszi észre, hogy a másik kikacsintgat?!

2009. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én a másodikkal értek egyet, ha a párkapcsolatokban jobban működne a kommunikáció, meg tudnák beszélni a párok a problémáikat egymással, akkor sokkal kevesebb megcsalás lenne. Az, hogy a párod nem foglalkozik veled annyit, amennyire neked szükséged lenne, nem ok arra, hogy rögtön megcsald. Nem kéne elvárni tőle, hogy magától tudja, mire van szükséged, mindenkinek más igényei vannak, és szegény párod nem gondolatolvasó, honnan tudná, pontosan mennyi törődést igényelsz, ha nem mondod el neki?
2009. okt. 27. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Sz.tem meg nincs igazatok.


Szokták mondani, hogy miért nem hagyja el a párját aki megcsalta, ill: meg akarja csalni.

Nah és ha a megcsalás épp azért következik be, mert elhanyagolja a megcsalt fél a párját?

Akkor vicaverza, ő miért nem hagyja el, ha már nem érdekli?


Sose értettem, hogy a lelki dugás hiánya, miért kisebb bűn a testi megcsalásnál, pedig mind a lélek, mind a test ugyan olyan fontos.

2009. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereti akkor sztem szakítson és csak utána kezdjen ki mással. Megcsalni aljasság!!
2009. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megcsalni a másikat a leggerinctelenebb dolog a világon. Ha már nem szeretsz valakit, hagyd el, ne alázd meg azzal, hogy félrekefélsz.
2009. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!