Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Meg lehet bocsájtani a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsájtani a megcsalást 1-2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményét várom elsősorban.. Ti miért bocsájtanátok meg? Mennyi idő kell a megbocsájtáshoz?

Most jöhetnék a szokásos szöveggel, elhanyagolt minket, stb... nem ez a lényeg. Mikor robban a bomba? Miért bocsájt meg ilyen hamar? Kedves, figyelmes, szeret.... Van a háttérben valami, amiről esetleg nem tudok? Tavaly volt egy fura kérdése: -Érezted valaha, hogy megcsaltalak?

Ezt azután mondta, hogy elmondtam neki nem szeretem, s nem vonzódok hozzá.

(14 éve együtt, 2 kicsi gyermek)

Bocs, ha nem egyértelmű!

33/N



2012. jún. 2. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Férfi, vagy nő, teljesen mindegy. Szerintem embertől is függ, valamint a megbánástól, szeretettől, fogadkozástól a jövőre nézve.

Nekem 5 hónap kellett hozzá, hogy rátudjak nézni, de nem fogadtam vissza.

2012. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ügy szerintem sok idö kell normális esetben hogy ezt fel lehessen dolgozni.. Nem hiszem hogy za ilyen megbocsátható napok vagy percek alatt.. valami akkor van a háttérben amiért ő megbocsátott lehet ő is megcsalt lehet ennyire nem érdekli stb
2012. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

'Mennyi idő kell a megbocsájtáshoz?'


A férfiakra jellemző szerintem, hogy sosem tudnak megbocsátani!! A nők ezt könnyebben kezelik valamiért...

2012. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is sok idő kell a feldolgozáshoz, ha fel lehet....

Mid a két fél igyekszik a maga módján.... lehet ez még boldog házasság? Mindig itt fog lebegni kimondatlanul? Szinte nem is beszélünk róla.

2012. jún. 2. 23:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Őszintén, szerintem ehhez még 1-2 hónap is kevés, hogy valaki teljesen meg tudja bocsátani, ha a párja megcsalja, nemhogy 1-2 hét.

Meg szerintem ennek vannak folyamatai: először nem akar róla tudomást venni (ha jól láttam, ti most vagytok ebben a fázisban), később hajlandó szembesülni vele, aztán beletörődik, ez lassacskán átfordul valamiféle elfogadásba, és csak ezután jön a megbocsátás.

De ez a folyamat is csak akkor megy végbe, ha elég erős hozzá a kapcsolatotok, hogy kibírjon egy ilyen kisiklást.


Hegyi beszédet nem fogok mondani, azt majd a lelkiismereted eldönti, hogy megérte-e, és elég elfogadható indoknak tartod-e ezt az "elhanyagolt minket" szöveget.

Annyi biztos, hogy én nem lennék képes megbocsátani a páromnak, vagy ha mégis, elfelejteni tutira nem tudnám soha.


Elég nehéz innentől kezdve jól kijönni, mert alapjaiban rengett meg a másikba vetett bizalom és mindannyian tudjuk, hogy kölcsönös bizalom nélkül elég labilis egy kapcsolat. Nem tudom, lehet-e ebből még jó házasság, ez csak rajtatok múlik.

2012. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem tudnám megbocsájtani.

sőt magamat ismerve keményen eljárna egy ilyesmire a kezem,és nem érdekelne a családi felállás se,a gyerek se,a lakásba többé be sem tehetné a lábát egy ilyen áruló.

35/F

2012. jún. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A fura kérdésről annyit, hogy miután ezt közölted vele szerintem teljesen logikus a kérdés mint az érzéseid kiváltó oka !

Megbocsát mert szeret téged ez eszedbe jutott már, amennyiben azért csaltad meg mert azt hitted Ő is megteszi akkor az IQ elég alacsonyan áll, nem beszéltek róla ? Lehet hogy Ő beszélne csak te mindig hárítasz mert szégyelled magad ? Mennyi Idő kell a bocsánathoz: Nagyon sok, de ha nem elmarni akar akkor nem hánytorgathatja fel állandóan amit tettél ! Te tudod hogy mit akarsz ? Próbálsz neki segíteni ? Elé álltál már a szemébe nézve és mondtad neki hogy nagyon sajnálod ? Boldog Család csak akkor lesztek újra ha te is legalább annyit teszel azért mint Ő , mert ha hiszed ha nem Ő már azzal sokat tett hogy nem rakott ki azonnal az ajtó elé, legyőzte az undorát és még mindig egy fedél alatt él veled és nem vádol téged azzal minden percben hogy elárultad Őt és a neki tett ígéreteidet, ha viszont nem szereted Őt akkor váljatok el csöndben talán még van esélye hogy találhat egy olyan párt aki szereti és megérdemli Őt!

2012. jún. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Dehogy azért tettem, amit tettem, mert azt hittem, hogy megcsalt. Az nem oldana meg semmit.

Persze, hogy mondtam, nagyon sajnálom!!!

Tisztában vagyok vele sokat tett, hogy nem rakott ki azonnal, pedig megérdemeltem volna.

Igen, Ő mindig szeretne beszélni róla, én már elmondtam miért történt. Százszor nem tudom elmondani, így is fáj neki, s csak kínozza magát.

Próbálok neki segíteni, csak én nem tudom mit szeretnék. Tudom, ez a baj. S míg ezt nem tisztáztam le magamban, addig nem is tudok úgy segíteni, helyrehozni a dolgokat, ahogy kellene. A férjem mindent megtesz a Boldog Család érdekében. Én meg..szeretnék, de nekem is nagyon nehéz.

Elmarni nem akar, de azért néha odabök valamit, ami neki is, nekem is fáj.

Gyerekek miatt, kényelem, anyagiak miatt együtt maradni? Szeretem, de nem szerelemből. Neki ez nem elég....

Elválni?

Elég a szeretet?

Tudom egy idő után mindenhol átalakul szeretetté, de mi még fiatalok vagyunk.

Van megoldás?

2012. jún. 4. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás! Zuhanyozz le hideg vízzel, aztán újra! Ha anyád lennék akkor felpofoználak mert úgy csinálsz mint egy buta csitri. Ne legyél már ostoba tyúk 33 éves létedre!! 14 éve masíroztok egy irányba, nem csoda, hogy megkopott a kapcsolat. Bejött egy kis kaland te meg elengedted magad. Azt hiszed, hogy most szerelmes vagy pedig ez nem az. A lángoló szerelem elmúlik mindig! Aztán majd sírsz ahol senki sem lát, hogy egy kufircért eldobtad a 14!!!!!! éve működő családod. Ha szitu még csak nem is egyedi. Ennyi ideig egy kapcsolat megingás, félrekacsintgatás nélkül fenn sem marad. Van aki bevallja van aki hazudik még magának is. De az igazság az, hogy a férjed ha nem fojtott bele egy kanál vízbe még ezek után, akkor az övé a legnagyobb tisztelet!
2012. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
7/9 vagyok, azt hiszem te megint idegen eberektől várod a feloldozást ahogy a komenteket olvasom itt ezt nem fogod megkapni, elköveted a legnagyobb bűnt amit csak egy kapcsolatban el lehet miért nem azzal beszéled meg ezt akire tartozik ! A bomba akkor fog robbanni ha a férjednek elfogy a cérna mert azt látja hogy csak Ő hoz áldozatot te meg nem is akarod igazán helyrehozni, de vigyázz mert lehet hogy utána kézzel lábbal kapálóznál de akkor már valóban nem lesz esélyed a helyrehozatalra ! és valóban bánni fogod egy életen át !!!!!!!!!!!
2012. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!