Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki megbocsátott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki megbocsátotta a párjának a megcsalást?

Figyelt kérdés
Mármint aki nem bánta meg hogy megbocsátott..Akik azóta is boldogok..Fel lehet ezt dolgozni??
2012. máj. 2. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Igen! Tíz éve volt egy ilyen ügyem. Majdnem belehaltam, 4 évig tartott, mire teljesen kigyógyultam belőle, de a párom tényleg mindent megtett, hogy rendbe jöjjenek a dolgaink. Azt mondom, megérte. Azóta se találtam volna ilyen jó embert. Megtévedt, van ilyen. Kár lett volna kirakni.
2012. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Számít az is milyen az a megcsalás. Van-e mögötte érzelem vagy csak buliba matt részegen felszedett egy ronda csajt. A szíktásközeli állapotot mindenképp érdemes megteremteni hogy hogy reagál. Ha nem akar elveszíteni akkor lehet adni egy esélyt, ha szakításra dől akkor nem vagy elég fontos neki
2012. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm, az igen (én is lány vagyok, szóval csak haver)

Ő nagyon szerette a pasiját, viszont egy undok kis csaj rámászott és annyi..

Aztán a fiú bocsánatot kért, ahányszor csak bírt.Hetente ellátta virággal a csajt :D

aztán látta a barátnőm, hogy őt a fiú nagyon szereti és akkor úgy döntött, hogy kap még egy esélyt, amit idáig még nem játszott el (3 éve és 1 hónapja vannak együtt és nagyon boldogok) remélem segítettem!!! :)

2012. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké, de kibírod hogy ne vágd oda mikor vitáztok ,és úgy érzed nincs igaza??Nem ment padlóra az önbizalmad?Én meg szeretném bocsátani, és úgy érzem megy is, csak iszonyat nagy erőfeszítésembe kerül nap mint nap hogy ne vágjam oda..Eddig kibírtam, de ha ez mindig így lesz akkor szerintem fölösleges erőltetni..Inkább külön egy idő után boldogan mint együtt, és engem belülről felőröl..Most már úgy érzem enyhül, de állandóan azon kattogok még így is hogy miért?Mit rontottam el?Miben jobb a másik csaj?Szépnek látom, szebbnek magamnál, és ez szörnyű..az önbizalmam eléggé padlón..egy éve történt..
2012. máj. 2. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:

Én sosem tudnám megbocsájtani senkinek, semmilyen körülmények között sem. Ha rá is mászik valaki, akkor is kell hogy legyen önuralma az illetőnek, és sem az alkohol sem bármi más nem jó kifogás.

Megcsalt, szándékosan fájdalmat okozott.. Aki igazán szeret az nem tesz ilyet.

A legtöbb kapcsolatban ahol ilyesmi történt soha többet nem tud megbízni a párjában az akit megcsaltak.

20L

2012. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az elözö pasim engem a volt baratnöjevel csalt meg, miutän mär 6 honapja jartunk.

Akkor kidobtam, 3 honapra rä visszafogadtam, de semmi sem volt mar a regi.Egyszer-ketszer bocsänatot kert, aztän ugy tett mintha meg sem törtent volna. Gondolom azt hitte h megkepja ugyanazt a bizalmat mint az elejen. Olyan embert csinalt belölem amilyen soha nem akartam lenni.(Idegbeteg, hisztis, feltekeny)

Mi ugyan nem voltunk szerelmesek es a megcsaläs sem egy buliban törtent.

A mostani päromat nagyon szeretem. Lett volna rä alkalom h buliban, reszegen...De akkor bekapcsolt valami, nem is tudom minek nevezzem.

Ugyan ugy megnezzük mendketten az ellenkezö nemet az utcän. Meg aztan ott vannak akik nyitott kapcsolatban elnek.

Hogy nem fogod-e megbänni, vagy h fel tudod-e dolgozni? Az szerintem kettötökön es a körülmenyeken mulik. Pläne most h több megoldäst is olvastäl.

Sok szerencset hozzä!

2012. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aki érzékeny erre, az sose lendül túl ezen.

Egyszer barátom elég gyanús szituba keveredett, és 1000%-ig biztos voltam benne, hogy megcsalt. Hónapokig minden áldott nap arról álmodtam, hogy megcsal, hogy mindenféle nő az arcomba röhög, hogy én egy sz.r vagyok hozzájuk képest, és hiába próbáltam hinni neki, hogy persze-persze nem csalt meg, egyszerűen már mindenben csak a rosszat láttam, és minden kva sz.ar volt...

És az a röhej, hogy nemrég derült ki számomra bizonyítékkal, hogy barátom igazat mondott, és tényleg soha nem csalt meg.

De ettől függetlenül ez a nyomorult érzés megmaradt. Nem tudom elképzelni, hogy elviseljem azt, hogyha egyértelműen tudnám, hogy valaki tényleg megcsalt, nem csak "gyanús" volt.

2012. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon nem mindegy, hogy hogyan történt a megcsalás.

Butaság azt mondani, hogy soha semmilyen körülmények közt nem tudod elképzelni. A férfiak máshogy vannak összerakva. Ha egy pasira ráhajt egy dögös csaj, és mellette ti mondjuk hetek óta haragban vagytok, a pasik 99 %-a nem fogja elhajtani. Ne legyenek illúzióid!


Engem még nem csalt meg a párom, legalábbis nem tudok róla.

Egy barátnőmet viszont igen. 2 gyerekkel volt otthon, a férje éjjel-nappal dolgozott. Előléptetés, nagy feladat, milliós fizetés. A srác elvárta volna, hogy a neje körülrajongja, hogy milyen sikeres, okos, és jól keres. Ellenben a neje azzal fogadta otthon, hogy miért jársz már haza ilyen későn, mindent én csinálok a gyerekekkel? GYES-beteg volt, nem vitás. Kisgyerekes pároknál ez nagyon gyakori. Szex már hónapok óta nem is volt köztük. Aztán a srácra ráhajtott egy beosztottja, mert jó parti, sok a pénze. Kiderült, a barátnőm meg kidobta. Nekem sírt, én meg mondtam neki, hogy jó hülye vagy! Most akkor hagyod a férjed egy ribancnak? Te meg egyedül felneveled a minimálbéredből a 2 gyereket? Na, hát azt már nem! Én tuti mentem volna a nőnek a 2 szemét kikaparni, a férjemet meg odakötözöm a konyhaszékhez. A férfinak ilyen könnyű kisétálni, a nő meg kínlódjon egyedül a gyerekekkel? Hát, nem. A barátnőm folyton azt mondogatta nekem, hogy ő ezen nem tudja túltenni magát, de aztán mégis kibékültek. Szerencsére. Azóta jól megvannak. Persze sokat kell dolgozniuk a kapcsolatukon, mindkettőjüknek.

Másik barátnőmnek is folyton félrejárt a férje. Nekik még nem volt gyerekük. És a srác nem csak eggyel, hanem szinte rendszeresen. És azt mondogatta, hogy minden férfi poligám, ezt el kell fogadni. Na, erre meg én mondom azt, hogy menjen ám a sóhivatalba, el kell válni.

Szóval nem mindegy, hogy mióta vagytok együtt, mi a közös, lakás, gyerek. Milyen viszonyban voltatok, volt-e vita, jelent-e neki a nő valamit, vagy csak egy éjszaka volt, a nő ajánlkozott-e, vagy a párod kereste-e a lehetőséget.

2012. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig én valóban sosem tudnám megbocsájtani a megcsalást.

8. válaszoló. "Most akkor hagyod a férjed egy ribancnak? Te meg egyedül felneveled a minimálbéredből a 2 gyereket? Na, hát azt már nem!"

Szóval, ne hogy már szegény barátnődnek egyedül kelljen felnevelni a 2 gyereket. Nem azt mondtad neki, hogy nézd, igaz, hogy megcsalt a férjed, de biztosan nem akart megbántani, és ettől ő még egy nagyon jó ember, aki szeret téged. Nem, te azt mondtad neki, hogy menj vissza hozzá, mert több pénz lesz, lesz apja a gyerekeknek, és nem egyedül kell felnevelned őket.

Hmmm.. igen, nyilván nem mondhatod neki őszintén, hogy azért menjen vissza hozzá, mert ő egy jó ember és biztosan nem fog neki több fájdalmat okozni. És tudod mit nem mondhatsz neki még? Azt, hogy menj csak vissza hozzá, mert nem fogsz találni még egy ilyen férfit, aki ennyire szeret és megbecsül és tisztel. Mert sokkal jobbat találhatna a barátnőd. Persze, egyszerűbb ez sokkal, ha a férjével marad, de biztos, hogy jobb is?

Nézz a szívedbe és mondd azt, hogy nem találhatna tőle jobbat, aki többet törődik vele, jobban tiszteli, szereti, és fontosnak tartja.

Szerinted a férfiak 99%-a nem tud ellenállni a csábításnak, és lehet, hogy igazad van, valóban sok férfi nem tud ellenállni. De van olyan amelyik igen!

Nem illúziókat kergetek, mert létezik olyan férfi, amelyik nem csalja meg a párját. És nekem ilyen kell.

5.voltam

2012. máj. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igazából azt gondolom, és gondoltam hogy a férfiaknak két csoportja van..(A nőknek is, de az másik téma)..Az egyik aki félremegy akkor is ha a nő fejen áll, és úgy pörög, a másik aki félre megy ha valamit nem kap meg, nem boldog stb..Én egy boldog párkapcsolatban éltem egy olyan emberrel akit a mai napig imádok ,és a második csoportba tartozik..Volt egy súlyos autóbalesetem szétcsúsztam ,nem tudtam dolgozni ,mást sem csináltam mint itthon ültem, és sajnáltam magam..Nem figyeltem oda rá..Hogy neki is rossz volt..Majdnem elveszített..örökre..Lesüllyedtem..Ez akkor történt..A nőnek férje van meg gyereke, de egy ribanc..Jól néz ki, de más értékei nincsenek..Rámászott..A helyzet adta magát..Így jártam..A bizalmam nem veszett, csak az önbecsülésem..Nem szeretném ezt az embert akit még mindig kivételes egyéniségnek tartok, és szeretek az örületbe kergetni, meg magamat sem..Megpróbálom megbocsájtani ha nem megy akkor ennyi..Nagyon köszönöm a válaszokat..
2012. máj. 2. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!