Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miböl veszem észre ha valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dolnamaca kérdése:

Miböl veszem észre ha valóban megcsalt a pasim?

Figyelt kérdés

Megnéztem a telefonját és "antal" névre írt egy smst h találkozzanak aznap amikor összevesztünk és ő elment kocsmázni....

Felhívtam a telefonszámot és egy nő vette fel aki bárkivel össze feküdne....

Ezután a drága pasim azt mondta h leakart feküdni vele de mégsem tette...

Na ezt elhidjem?



2012. jún. 9. 10:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Hát, ha már leakart feküdni vele, nekem már az is rohadt rosszul esett volna.

Amúgy miért nézted meg a párod telefonját? Az sem sokkal szebb dolog!

2012. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

ne hidd.

megtette, tudom hogymegy ez szakítás után, hidd el.

2012. jún. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lefekudt vele.De nem mindegy?Le akart...s ez már onmagáért beszél.Jó tetted,h.megnézted a telot,legalább tudod kivel vagy.Ha nem teszed,hogyan szerzel bizonyítékot a kételyeidre?
2012. jún. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát az hogy egy pasid le akar feküdni valakivel az nem nagy cucc. Ha a pasiddal le akar feküdni egy csaj, az sem nagy cucc. Na de ha a pasid le akar feküdni egy másik csajjal, a másik csaj is le akar feküdni a pasiddal és a pasid mégsem teszi meg, na azt a pasit becsüld meg. ;-)
2012. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2012. jún. 20. 20:26
 6/11 Hanariko ***** válasza:

"Hát az hogy egy pasid le akar feküdni valakivel az nem nagy cucc. Ha a pasiddal le akar feküdni egy csaj, az sem nagy cucc. Na de ha a pasid le akar feküdni egy másik csajjal, a másik csaj is le akar feküdni a pasiddal és a pasid mégsem teszi meg, na azt a pasit becsüld meg. ;-)"


Ha ezt komolyan mondtad, én nem irónikusan, hát jó kis tanácsokat osztogatsz, mit ne mondjak. (ez irónia)

2012. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem, tárcáját, e-mailjeit, zsebeit, mindent kiforgatsz? Bakker, 30 éve vagyunk együtt, de ez idáig egyikünknek sem jutott eszébe, hogy a másik személyes holmijaiba turkáljunk. Ez asszem, alap lenne egy kapcsolatba.
2012. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja persze, bízz csak meg benne vakon, hogyne! Nehogy többször megnézd a telefonját, a zsebeihez se nyúlj hozzá! Sőt, ha az éjszakáit haveroknál / kocsmában / koncerten tölti, akkor se gyanakodj semmire, hiszen ő szeret téged! Alap a bizalom, persze! Hidd csak ez nyugodtan, hogy nem volt semmi aznap azzal a nővel!


De aztán ne csodálkozz!

2012. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A bizalom jó dolog. Az ellenőrzés még jobb."

/Vladimir Ilyich Lenin/

2012. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hanariko ***** válasza:
100%

7. válaszoló: gondolom nem egy átalgos, délutáni unalom közepette döntött úgy a kérdező, hogy hát kémkedjünk egy kicsit.

Vannak kapcsolatok (és igen az lenne a normális) ahol meg lehet bízni a másikban, de nyilván voltak jelek, amik gyanúra adtak okot.

2012. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!