Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy valóban...

Lehetséges az, hogy valóban imád és szeret, mégis megcsalt és bunkó volt velem?

Figyelt kérdés

Elhagtam a férjem, messze költöztem tőle és ez észhez téríthette, mert zokog, sír, könyörög, hogy én vagyok élete értelme..... Azt állítja sosem csalt meg, bunkó és szemét volt, sokat megbántott és szándékosan. Belefáradtam a megaláztatásokba és elhagytam a gyerekünkkel. Most könyörög és egyfolytában bizonygatja szeret és mindent megtesz értünk, ne hagyjam őt el, nélkülünk nem tud élni! Nem tud aludni, enni, imádja a családját.

Lehetséges, hogy ez kellett, hogy rájőjjön milyen fontosak vagyunk neki? Vagy igaz, hogy kutyából nem lesz szalonna? 1 hónja hagytam el, annyi mindent megtett már értünk és tényleg megváltozott. Amikor megmondtam neki, hogy beadom a válást, teljesen kész volt, nagyon sajnáltam. Valóban őszinte és szeret ennire minket, hogy megalázkodik és olyan mint egy kiskutya?


2010. jan. 27. 12:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Ha tényleg viszakaphatnám azt a férfit, akihez hozzámentem, akkor boldogok lehetnénk. De félek, hogy megvan még a szeretője!! Sokan állítják, hogy van egy nője, már másfél éve!!! És egy két gyanús helyzetben tényleg rajtakaptam, bár ő tagad.

Lehet olyan, hogy nekem könyörög és közben mással is ágybabújik?

2010. jan. 27. 12:47
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
szerintem meg fél év és ugyanolyan lenne mint volt tehát bunkó.
2010. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

sajnos lehet, hogy tényleg nem ért véget a másik kapcsolata. nem tudod ezt kideríteni közös ismerősöktől, vagy ilyesmi?

egyébként lehet észretérítette, hogy elmentél a gyerekkel és lehet tényleg kellesz neki. neked kell eldöntened, hogy megbízol-e benne ilyen szinten. de ha visszamész legyél igenis erős és határozott. köss ki pár szabályt, amit be kell tartania, mert ha nem elmész, ezúttal végleg.

sok szerencsét!

2010. jan. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

az biztos, hogy fél, hogy elveszít titeket, és nem tudna nélkületek élni, de az is valószínű, hogy közben mást d ug. erről meg kéne győződni, hogy van-e szeretője.

megbízható a forrásod?

2010. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

Mindkét eset lehetséges.

Akinek szeretője voltam, a férj könyörgött és sírt otthon, közben járt továbbra is hozzám, szerelmes SMS-eket írt. Nem tudott tőlem elszakadni, hiába táncolt kötélen a házassága.

De én pl. házasságomban undok voltam, mikor férjem el akart válni, akkor jöttem rá, hogy ő kell nekem. Én kaptam esélyt, azóta remélem megváltoztam, szerintem voldogan élünk és a férjem is ezt mondja...

2010. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos legvalószínűbb, hogy csak az önérzete hajtja :( Biztos, hogy érez irántad valamit, de soha nem hallottam még olyan esetről, hogy egy ilyen szituban megváltozott volna a férj.

Amint visszaszerez, minden visszakerül a régi, megszokott kerékvágásba.

De te nagyon ügyes vagy, hogy el bírtad hagyni, őszintén gratulálok! Sok nőnek nincsen ereje hozzá.

2010. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetem nagyjából a tiédnek a folytatása. Én visszafogadtam, tényleg megváltozott. De én már nem bízom benne, ráadásul annyira fájt, hogy anno megcsalt, hogy már nem tudom azt érezni iránta, amit azelőtt. Szóval azóta ő is változott jó irányban, de viszont én is rossz irányban....

Szerintem csak akkor fogadd vissza, tényleg meg tudsz neki bocsátani. Bár ezt nem könnyű előre eldönteni, én is elhatároztam, de nem sikerült... :-(

2010. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%

És mit mondott arra, hogy korábban miért viselkedett olyan förtelmesen? Milyen magyarázatot adott? mert a megváltozás alapja, hogy tisztázzátok, hogy mi miért történt, hogy elmondja mi volt a baja, mivel ugye te már megmondtad hogy te mit kifogásoltál.


A szerető dologról annyit, hogy ezek szerint nem vagy biztos benne. lehet hogy tényleg nem volt szeretője, de az is biztos, hogy hiába kérdezed úgyis letagadja. ismered a nőt? esetleg tőle is meg lehet kérdezni mi a helyzet.


Remélem jól döntesz, bármi is legyen a végső elhatározásod.

2010. jan. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Én csak annyit mondanék,hogy ha valakit tényleg szeretek akkor azzal nem tudok bunkó és szemét lenni,pláne nem szándékosan bántani. A megcsalásról ne is beszéljünk...

Nagyon gondold végig és érdemes azt az oldalt olvasgatni,mert itt nem egy nő írja,hogy anno visszafogadta a férjét,mikor az könyörgött,aztán ugyanolyan rossz vagy még rosszabb lett a helyzet. Azzal a különbségel,hogy közben eltelt 10-20 év.

2010. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Apám ugyanezt csinálta, amit a férjed. Anyu a nagy sírás-rívásra visszafogadta, de kb fél éven belül megint becsajozott. Kutyából nem lesz szalonna.
2010. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!