Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban könnyűvérű lány vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban könnyűvérű lány vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves múltam és másfél éve vagyok együtt a barátommal. Úgy érzem szeretjük egymást. Mégis már az első hónapban lefeküdtem a lakótársával, de ő ezt nem tudta meg végül. Aztán volt egy közös fesztiválozás, ahol szintén megcsaltam a legjobb barátjával - vele aztán később többször is együtt voltam, amikor a barátom nem ért rá átjönni. A szüleim mindenről tudnak és... állandóan kritizálnak, erőltetik hogy mondjam el Csabának...

Pár hete otthon maradt, mert másnap vizsgázott és nem jött el velünk bulizni. Megismerkedtem egy sráccal, akivel azóta rendszeresen együtt vagyok... :( Tudom, hogy ez nem helyes, de ... egyszerűen nem tudom megállni, hogy csak egy fiúval legyek. Ráadásul ő nem is olyan jó az ágyban. Igaz, nagyon szeret és elhalmoz mindennel...

Talán mondjam el neki az igazat? Ribanc vagyok? :(

Szeretem őt... mégse tudom megfogalmazni, miért csalom meg állandóan. Amikor gyanakodni kezd, mindig megoldom valahogy a szitut, de... félek, hogy rájön az egészre.



2012. máj. 30. 18:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
31%
ribi vagy mint az összes nő
2012. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek az első válaszolóval: ribi vagy! :/ Nem tudom mi a bánatért kell ilyet tenned....
2012. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszály elmondanod neki ha nem akarod de szakits vele, hát elég csunya dolog amit tettél ha megtudná nem kicsit fájna neki.. de semmi értelme hogy magadhoz kötöd és elhiteted a sráccal hogy szereted miközben váltogatod a pasikat. Hagyd el had legyen ö is boldog neked meg még ugy látszik nincs szükséged kapcsolatra. Sokkal jobb ha te szakitasz vele mintha ö jönne rá a dolgokra ..
2012. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez elég ribancos, ráadásul kihasználod azt az embert aki szeret és megbecsül téged!

Ha van benned némi emberség, akkor elmondod neki! Ha meg nem tudsz megmaradni 1 fiú mellett, akkor ne kezdj komoly kapcsolatot! Ez abszolúte nem fer!

2012. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Hallod ezt végigolvastam, én nem bírom feldolgozni.

Dehogy szereted őt.Hagyd ezt a szerencsétlen fiút békén.

18 évesen, hogy lehet valaki ennyire kretén?


Megfogalmazom én neked.

Azért, mert egy hülye kis p.csa vagy, csak félsz egyedül nekiindulni a vakvilágnak, és ha már akivel épp megcsaltad, az a fiú nem kell, itt van ez a hülye, akihez visszaszaladhatsz, és tudod, hogy úgy is mindig melletted lesz.


Bocs, hogy lep.csáztalak, de ez az igazság..

2012. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
32%

A francokat! Csak még fiatal vagy, és nem szórakoztad ki magad! Ezt a szót meg h ribi a pasik találtál ki a nőknek, h ne érdeklődjenek, vonzódjanak más pasikhoz. Ez biológia! Egy patiachális világban élünk, ahol a pasik diktálják a szabélyokat! Ne dőlj be nekik! Ha nekek lehet csajozni, meg vonzódni több emberhez! Akkor a nőknek is! Az nem szép amit a pasiddal teszel, inkább engeddel, és szórakozd ki magad. Majd lesz olyan időszak, amikor megint a nyugira vágyol.


Ez h ribinek hívják az ilyen csajokat, csak egy kontrol akar lenni amit a pasik találtak ki a nőknek!


Ha ők csajoznak akkor ők is ribik! Őket szerinted miért nem izgazja ha rájuk sütnénk ezt a bélyeget?


Csak magadnak felej meg, és vigyázz az egészségedre!


Azok a ribik akik pénzért csinálják olyannal is akikhez nem vonzódnak, és kiégnek érzelmileg!


Üdv a pasiknak!

2012. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Költőnő? ***** válasza:
100%
igen, az vagy... És még ki is használod... "elhalmoz mindennel".... pffff....
2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 Lord Hidan ***** válasza:
100%

Rohadt r*banc vagy igen

Szegény srác.. pont egy ilyet kellett kifognia

2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
9%

küldesz privibe egy face profilt?

van kedved beszélgetni?

2012. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
igen, egy büdös nagy ribanc vagy, remélem egyszer lesz egy pasid aki nagyon megaláz majd téged.
2012. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!