Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tortent mar olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortent mar olyan veletek, hogy volt egy legjobb baratotok es ugy ereztetek, hogy nincs szuksegetek pasira, mert o ott van neked? Helyes, hogy igy erzek?

Figyelt kérdés
Nagyon kozel allunk egymashoz es en minden idomet vele toltenem, de felek ha lesz baratom akkor ez mar nem lehetne igy.
2010. ápr. 8. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondjuk legyen ő a barátod! :)
2010. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a legjobb barátom pasi. Régen mindig együtt voltunk,sőt sokáig nagyon tetszett,és még mindig tetszik,de annyira jóba vagyunk,hogy én nem jönnék vele össze,mert elöbb utóbb úgyis szakítanánk,és uttána a barátságunk már nem olyan lenne.
2010. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Nőben volt ilyen...

És nem vágytam más nőre amíg megvolt...

Aztán levadásztam! :D

2010. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te szerelmes vagy ebbe a barátodba, és ezért érzed úgy, hogy nincs szükséged más pasira..
2010. ápr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Szia! Együtt vagytok..?
2021. júl. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!