Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lanyok, mit ereztetek mikor a...

Lanyok, mit ereztetek mikor a baratotok elvette szuzessegeteket?

Figyelt kérdés
Mire gondoltatok,milyen erzest valtott ki a baratotok irant?
2009. okt. 18. 14:17
 1/4 anonim válasza:
94%
Én elég dühös voltam. Nem volt erőszak, de eléggé be voltam rúgva, színte mozdulni sem tudtam és kihasználta a helyzetet. Azokban a percekben is mérges voltam, mert tudatában voltam annak amit csinál, próbáltam is eltolni magamtól, nem értem miért nem vette a lapot.... És másnap is mérges voltam, mert nem így és nem 14 éves koromra terveztem az egészet.
2009. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam és egy hónaposak voltunk a párommal. Ő volt az első barátom (azóta is- 1éve) és igazából szerelemből feküdtem le vele, így semmi megrázó élmény nem volt benne, hanem boldog voltam, hogy vele lehetek és, hogy mostantól így is kifejezhetjük egymás iránt a szerelmünket.

19/L

2009. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

15 voltam, 1 év járás után feküdtünk le (nagy volt a szerelem-vagyis még most is az :)) ) , romantikus volt, vigyázott rám, óvatos volt (mindketten szüzek voltunk egyébként). sokkal közelebb hozott minket egymáshoz.:)

17/L, a barátom 19/F

2009. okt. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14:27 talán nem kéne 14évesen segg részegre innod magad és kéne egy értelmes kevésbé paraszt embert találnod magadnak


am ha szereted akkor valszeg élvezni fogod, nagyon, ha viszont erőszakból mint ahogy kedves 14:27 mondta akkor te is valami olyanra számíts, bár ha le iszod te is magad akkor valszeg nem fogod nagyon érezni, esetleg lehányod a piától, vagy ő téged ami azért elég vonzó o.O

2009. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!