Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen lánnyal voltam együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánnyal voltam együtt három évig? Ti hogyan éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Ma beismerte exem, hogy két éve jártunk amikor megcsalt külföldön, akkor ő végig bizonygatta és tette a fejét, hogy a leghűségesebb lány és én milyen boldog legyek ettől. Most a megcsalás óta eltelt másfél év és mindeddig nem mondta el nekem, most viszont azt sem hajlandó elmondani, hogy hányszor feküdt le mással, csak tudjam, hogy megk*rták és végre nem érzi hazugnak magát előttem.

2012. júl. 1. 06:05
 1/9 intrepid ***** válasza:
49%
Te félreléptél a kapcsolat alatt? Igen? Akkor egál. Nem? Így jártál. Felejtsd el az egészet.
2012. júl. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mintha azt mondta volna, végig csak színlelt az ágyban...
2012. júl. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy nem kaptál el valamilyen nyavalyát,(AIDS)
2012. júl. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Megmutatta kitartását, hűségét. Soha ne higgy abban, hogy megváltoznak!!!

Lecsere, van még másik közel 4 milliárd.!

2012. júl. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Akkor ahhoz mit szólnál, ha terhes lenne és azt hinnéd hogy tőled van, majd 9 hónap múlva kibújik egy néger baba?


vedd úgy hogy mindennél van rosszabb... az meg alap, hogy ne higgyünk a nőknek.

pl. ha bizonygatja a hűségét = megcsal(t)

ha bizonygatja, hogy nem könnyűvérű lány = fűvel-fával lefekszik

stb.


ha nem ribanc és nem csal meg az nem érzi szükségét annak hogy bizonyítson bármit is mert természetes neki ez az állapot.

ezt örökre jegyezd meg!

2012. júl. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy mivel beismerte, ezért hálás vagy, úgyhogy segítesz neki a pakolásnál.
2012. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

7.20: jó a szó :D

Most komolyan az ilyen lányok mit akarnak?? Komoly kapcsolatot?? Ugyanmár akkor nem kellene összefeküdniük mással. Szerintem lapát akárhogy is szereted...

2012. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És én nem voltam hűtlen *sszameg és még azt is hozzáteszi, hogy minden barátja/bizalmasa tudta. \m/ olyana méretű losernek érzem magam, hogy nem férek el a Föld atmoszférájában ^^
2012. júl. 1. 11:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettol ne te érezd magad rosszul...amit tett, az őt minősíti s nem téged.El kell őt engedni,menjen...ugy se lenne már semmi a régi...ezek után hinni se tudnál neki,meg ilyen lánytól jobb megszabadulni.
2012. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!