Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok olyannal aki képes lenne megütni?

Figyelt kérdés

Azt mondtam a barátomnak megérdemelne egy pofont, csak nem vagyok verekedős...Erre aztmondta hogy "na gyere, majd megkapod ha ottvagyok" erre én "te képes lennél megütni?" ő pedig "ezekután"

Volt egy veszekedésünk amiben konkrétan nemtúl szép szavakkal beszélt velem.

Több mint másfél éve vagyunk együtt...


2012. júl. 1. 01:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mondjuk nem hinném hogy tényleg megütne, sosem tette...
2012. júl. 1. 01:48
 2/12 anonim ***** válasza:
Tisztelet sincs,plusz ha képes lenne megütni, pláne nem maradnék együtt vele
2012. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

miért,te megütheted,ő meg téged nem?

kiharcoltátok a nagy egyenjogúságot kedves nők,uh ebben is legyen akkor.

ha megütne egy csaj,simán visszadnám.

2012. júl. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Tök mindegy, hogy mit mond, ha oda kerül a sor és végül nem üt meg.

Ha igen, akkor meg azonnal ki kell dobni, mert ha egyszer megteszi, megteszi máskor is. Én ezt a kört lefutottam már, megtanultam a leckét...


24/N

2012. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézz ilyen helyzetekben a szemébe, abból minden kiderül..:)
2012. júl. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nincs velem, írtuk.


amúgy nem, nem ütném meg, de attól még megérdemelné. de nem tenném. ő pedig konkrétan azt írta hogy megkapom...

2012. júl. 1. 01:52
 7/12 anonim ***** válasza:
az enyém meg is tette 3 évesek leszünk idén de már csal is szal keresek mst
2012. júl. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mostmár azt írja hogy nem...megkérdeztem hogy idegességből se? azt mondta "se"


akkor ezt most mire véljem?

2012. júl. 1. 01:56
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Az ilyet nem hajnali kettőkor MSNen kell megbeszélni, mert csak veszekedés lesz a vége. Ráadásul a semmin, mert nem is történt meg. Arról nem is beszélve, hogy nem látod az arckifejezését, lehet, hogy csak viccelődik.


24/N

2012. júl. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokan élnek úgy hogy megütötte már őket a férfjük, talán nem is egyszer, talán rendszeresen. Nem válnak el, talán mert félnek hogy egyedül nem tudják eltartani magukat, talán mert a férfjük olyan állat, hogy üldözné őket. Talán mert mindvégig álomban ringatták magukat, hogy majd a gyerek megoldja a rossz házasságát, s inkább viselik a megszokott kellemetlén érzéseket, mintsem elinduljanak egyedü. Jaaa, úgy könnyú elválni, hogy ott amásik hapsi a háta mögött. Úgy könnyü. Tiszteletet viszont csak az érdemel részemről, aki akkor is elválik, ha nincs másik szék a feneke alatt.
2012. júl. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!