Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szájra puszi megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szájra puszi megcsalásnak számít, ha a fiú kezdeményezi és van barátnője? Az én hibám?

Figyelt kérdés
Hagytam, hogy egy fiú közelebb kerüljön hozzám olyan szinten, hogy simogat meg néha megpuszil, magához húz. Azért engedtem meg, mert ő mindenkivel ilyen, és gondoltam, ő így barátkozik. Nem akartam tőle semmit. Nem is vettem komolyan éppen ezért. 3 napja reggel, ha találkoztunk, mindig adott három puszit az arcomra. Én ezt az egészet azért hagytam, mert nem akartam, hogy félénknek gondoljon. De ma a másodikat a számra adta. Mondtam, hogy 'ajjaj' és elhúzódtam. Megkérdezte, nem haragszom-e, de én nem haragszom, hanem a barátnője miatt nem akarok ilyesmit.

2012. júl. 20. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2012. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne légy hüle! Meg akar dugni, csak lassan cserkész be! De Te tudod, látom eredményes a technikája!
2012. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el azt a srácot, mert véletlen belerángat valamibe, aztán a barátod előtt magyarázkodhatsz. Ne puszilgass mást, meg hagyjad, hogy simogasson, mikor van barátod.
2012. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*mikor van barátnője
2012. júl. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen!!!!
2012. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem a te hibád és igen megcsalás
2012. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A megcsalás annyira tág fogalom. szerintem a szájra puszi még nem megcsalás. legalábbis nálam.

ettől vannak sokkal komolyabb és fájóbb dolgok amikor megcsalásról beszélhetünk.

Sokszor volt már amikor egy baráti társaságba érkezésünkkor amikor puszilkodtunk,akkor félrecsúszott volt a 3.,de nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki

2012. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!