Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok, hölgyek ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok, hölgyek ti jobban vonzódtok a magasabb férfiakhoz mint az alacsonyakhoz? bővebben lent!

Figyelt kérdés
És mit néztek meg egy pasin amikor kiszemeltek valakit!:) Előre is köszönöm hölgyeim :)!

#puszi !
2012. jún. 20. 23:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
igen, magasak előnyben nálam . leginkább az arcát nézem meg h úgy egyben jól nézzen ki, aztán a szemeit, aztán a kezét, aztán a jelleme fontos, mert ugye valahol az is befolyásolja a külsőt. 19/l
2012. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Az arc nem fontos csak ne letsen ronda, De legyen azert 180 centi felettt, hogy fel lehessen ra nezni.
2012. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Kezét? Ugy tunik vannak kèzfetises lanyok is. . .
2012. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Nekem vonzóbbak a magasak igen.Én a szemét nézem először egy pasinak :)
2012. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
ez nem fétis, de vannak olyan szép férfi kezek hogy egyből bele is szeretnék xD plusz lejön ha ápolatlan és csomó mindenre lehet következtetni belőle mint a cipőnél
2012. jún. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

Úgy tűnik egyedül vagyok vele, de én jobban bírom az alacsonyabbakat, a magas pasik mellett előjön a kisebbségi komplexusom. :D

Először az arcát, különösképpen a szemét, majd a ruházatot és a kart. :)

2012. jún. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Előny a magasság, de a lényeg a kisugárzás, a magabiztosság :)

20/L

2012. jún. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
21%
Nekem 180 már magas, afölött inkább ne, viszont 175 alacsony.
2012. jún. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
78%

Nekem 180 és 190 között a legideálisabb, pont kellemes mértékben magasabb nálam.:)


Amit még megnézek, az a testalkat. Nem szeretem a húsisabb alkatot, és a nagyon izmosat is. A legjobban a szálkás és a vékony tetszik.

A hajszín, szemszín teljesen mindegy, a lényeg, hogy ne legyen sem kopasz, sem hatalmas lobonchajú sem. Arca legyen értelmet sugárzó, különleges, aranyos.

Az öltözködést is figyelem, mert nem szeretem sem az igénytelenséget, de a túlzott cicomát sem, kivagyok a metroszexuális pasiktól. -.-


A felsorolt dolgokból összetevődő összhatást nézem.:)

Szóval a visszafogott, intelligens, természetes megjelenésű, helyes, nyurga srácok az eseteim.:)

2012. jún. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
azt nézem h kék szeme van-e, amúgy meg a 170-180 cm magasak jönnek be általában 21L
2012. jún. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!