Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete ismertem megy egy srácot egy bulin, nagyon jól elvoltunk, de nem kavartunk. Rá 3 napra a haverjaim és köztük ő is nálam aludtak. Csókolóztunk, kézen fogva járkáltunk mindenhova. Utána 2 nappal megbeszéltünk egy találkát, ahol ismét sok csók, beszélgetés. Rákérdeztem hogy ő komolyan gondolta-e, és azt mondta hogy nem tudja, hogy most járjunk-e vagy nem. Haveromnak mondta hogy komolyan gondolja.. Szombaton buli helyett náluk voltunk filmezni, de nem szexeltünk meg semmi.(nekem 2 hét után nem menne..) Hazakísér mindig, és folyton puszilgat, csókolgat, főleg az utóbbi időben. Amikor nálunk aludt nekem kellett megfogni a kezét, puszilgatni.. De most már ő is.. Eddig én hívtam el a "beszélgetős randira" is. Szóvá tettem neki, hogy ne mindig én kezdeményezzek. Na már most ha nem lenne komoly akkor nem hívott volna hozzájuk filmezni. Szerintetek?? Nem akar fejest ugrani?Még ismerkedni akar?

2012. júl. 2. 18:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és én 16/L ő meg 17/F

Az eddigi pasijaimmal eleinte féltem, nem is igazán voltam náluk. Főleg nem járás előtt. De vele más..

2012. júl. 2. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen filmet neztetek?
2012. júl. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!:-)

Szerintem bejössz neki, és többet is akar esetleg, csak lehet, hogy fél (vagy legalábbis bizonytalan) és nem tudja még eldönteni, hogy mi legyen pontosan köztetek. :-D

De hogyha puszilgat, meg megcsókol, akkor tuti nem vagy neki egy kicsit sem közömbös.;D

Szerintem várj még egy kicsit, hogy eldöntse és lépjen. Vagy ha tényleg nem változik semmi egy kis idő múlva, akkor szerintem beszéld meg ezt vele.

Sok sikert!!;)

2012. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor filmeztünk akkor fél10től 3ig ott voltam, el is aludtunk kicsit :) Köszi a válaszokat!Egyébként holnap is találkozunk, lehet hogy ott is alszok.. Szexelnék vele, mert már amikor csókolózunk is felizgat, de valahol mégis azt érzem, hogy nem..
2012. júl. 2. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!