Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnék bizalmat építeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék bizalmat építeni? Amíg nyílt kapcsolatban voltunk a barátommal én csókolóztam egy másik sráccal. Azóta nem hisz nekem semmit. Pedig őszinte vayok és ezt is én vallottam be.

Figyelt kérdés
A sráccal nem tartom a kapcsolatot egyáltalán, nem is beszéltem vele, stb.

2012. júl. 27. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld vele megbeszélni! Mi a barátommal annyira őszinték vagyunk egymással, hogy mindenről tudok anélkül, hogy megkérdezném és szerintem ez nagyon jó.

Ha nem sokat ér a megbeszélés, akkor szerintem egy kapcsolatnak nincsen értelme bizalom nélkül. Jobb lesz ezt megbeszélni! Ha szeret úgyis megpróbálja!

2012. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nyitott kapcsolatról van szó akkor nincs mit bevallani...szerintem

ha meg rosszul érinti akkor valószínűleg ő nem nyitott kapcsolatban gondolkozott...ennyi

ja a bizalomépítéshez sok türelem idő kell és az, hogy ne adj okot a bizalmatlanságára

2012. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 default. ***** válasza:
40%

nyitott kapcsolat ?

tényleg hisztek ebben ?

nevezzük inkább egymás megállapodásos kihasználásának, és akkor viszont nincs min csodálkoznod, persze, hogy nem működik..

2012. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!